Haberler

Daha 19 yaşındaydı! Sevgilisi, onlarca bıçak darbesiyle öldürdü

3. Sayfa Haberleri

Elazığ'da 19 yaşındaki Bahar B. bir barakada buluştuğu sevgilisi Salih Yılmaz C. tarafından bıçaklanarak öldürüldü. Arkadaşlarını arayıp, sevgilisini öldürdüğünü itiraf ettikten sonra olay yerinden kaçan Salih Yılmaz C.'nin yakalanması için polis çalışma başlattı.

Gece saatlerinde Aksaray Mahallesi'nde Kuleli sokaktaki bir barakada buluşan Bahar B. ile sevgilisi Salih Yılmaz C. arasında henüz belirlenemeyen sebeple sözlü tartışma çıktı.

KENDİSİNİ İHBAR ETTİ

Tartışmanın büyümesiyle Salih Yılmaz C. üzerinde taşıdığı bıçakla sevgilisi Bahar'a saldırdı. Bahar B. aldığı bıçak darbeleriyle kanlar içerisinde yere yığılırken, Salih Yılmaz C. ise arkadaşlarını telefonla arayıp, "Sevgilimi öldürdüm." dedi. Salih Yılmaz'ın arkadaşlarının ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Daha 19 yaşındaydı! Sevgilisi, onlarca bıçak darbesiyle öldürdü

ÇOK SAYIDA BIÇAK DARBESİ BULUNDU

Olay yerinde hareketsiz yatan Bahar B.'yi kontrol eden sağlık ekipleri, vücudunda çok sayıda bıçak darbesi olan genç kızın yaşamını yitirdiğini belirledi. İncelemenin ardından Bahar B.'nin cansız bedeni otopsi için Fırat Üniversitesi Hastanesi morguna götürüldü. Polis ekipleri, sevgilini öldürdükten sonra olay yerinden kaçan Salih Yılmaz C.'nin yakalanması için çalışma başlattı.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / 3. Sayfa

Salih Yılmaz Aksaray Polis 3. Sayfa Haberler

title