Haberler

Görüntüler dava dosyasında! 18 yaşındaki kızını istismar eden sapık baba, kendi tuzağına düştü

Güncelleme:

Ankara'da Satılmış B.'nin engelli kızı Gizem'e 4 yıl boyunca cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla yargılandığı davada, sanığın tuvalete yerleştirdiği gizli kamera delil oldu. Soruşturma aşamasındaki ifadesinde suçlamayı kabul etmeyen Satılmış B., kızına banyo yaparken yardım ettiğini, başka bir amacı bulunmadığını, evde kızının yanlış davranışlarından şüphelendiği için de banyoya kamera yerleştirdiğini iddia etti.

Ankara'da Satılmış B.'nin, fiziksel engelli kızı Gizem B.'ye (18) 11 yaşından itibaren 4 yıl boyunca cinsel istismarda bulunduğu suçlamasıyla 18 yıl hapis istemiyle yargılandığı davada, sanığın kızını görüntülemek için banyo ve tuvalete yerleştirdiği gizli kameraya yansıyan görüntüsü delil oldu.

ANNESİ VE ENİŞTESİNE ANLATTI

Fiziksel engeli nedeniyle aksayarak yürüyen Gizem B., 2022 yılında, 2017'den itibaren 4 yıl boyunca babası Satılmış B.'nin kendisine farklı zamanlarda cinsel istismarda bulunduğunu annesi ve eniştesine anlattı. Annenin şikayeti üzerine gözaltına alınıp, adli kontrolle serbest bırakılan Satılmış B. hakkında, 'çocuğun cinsel istismarı' suçundan 18 yıla kadar hapis cezası istemiyle Ankara 36'ncı Ağır Ceza Mahkemesi'nde dava açıldı.

Görüntüler dava dosyasında! 18 yaşındaki kızını istismar eden sapık baba, kendi tuzağına düştü

GİZLİ KAMERA GÖRÜNTÜLERİ DELİL OLDU

Satılmış B.'nin, kızını görüntülemek için banyoya yerleştirdiği gizli kameraya yansıyan görüntüler dava dosyasında delil olarak yer aldı. Görüntü ile ilgili dosyada yer alan bilirkişi raporunda, sanık Satılmış B.'nin gizli kamerayı banyoya duşakabini görecek şekilde yerleştirdiği, bir süre sonra kameranın açısına yüzü görünmeyen bir kadının girdiği, daha sonra sanığın kamerayı yerleştirdiği yerden alırken kendisinin de görüntüye yansıdığı belirtildi.

"YARDIM EDİYORDUM" YALANINA SIĞINDI

Soruşturma aşamasındaki ifadesinde suçlamayı kabul etmeyen Satılmış B., kızına banyo yaparken yardım ettiğini, başka bir amacı bulunmadığını, evde kızının yanlış davranışlarından şüphelendiği için de banyoya kamera yerleştirdiğini iddia etti. Sanık, Ankara 36'ncı Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen ilk duruşmaya katılmadı. Duruşmada Gizem B. ve olayın ortaya çıkmasından sonra babasından boşanan annesi hazır bulundu. Mahkeme, sanığın zorla getirilmesine karar vererek duruşmayı erteledi.

"TUTUKLANMASINI TALEP ETTİK"

Ailenin avukatı Özge İrem Aksu, sanığın tutuklanmasını talep ettiklerini söyleyerek, "Görüntüler 2022 yılında ortaya çıkıyor. Kızımız, 13-14 yaşında çocuk o zamanlar, bunu idrak edemiyor. Bilirkişi raporlarında da sanığın görüntüleri çektiği ortada. Gizem babasının kendisini çektiğini fark edince, annesine anlatıyor. Aslında kamera görüntülerini siliyor bilgisayardan. Ama polisin incelemesi sayesinde silinen bütün görüntüler geri getiriliyor. Yargılama devam ediyor. Biz tutuklanmasını talep ettik" dedi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / 3.Sayfa

Ankara Baba Suç Hukuk 3.Sayfa Haberler

Çorum'da 4,4 büyüklüğünde deprem meydana geldi

Çorum'da 4,4 büyüklüğünde deprem meydana geldi

Çok sayıda kente ceviz büyüklüğünde dolu yağdı! Camlar kırıldı, vatandaşlar ne yapacağını şaşırdı

Çok sayıda kente ceviz büyüklüğünde dolu yağdı! Camlar kırıldı, vatandaşlar ne yapacağını şaşırdı

Hazine Bakanı Şimşek: Biz asla sıcak paraya güvenmeyiz

Hazine Bakanı Şimşek: Biz asla sıcak paraya güvenmeyiz

Sınırda makam aracıyla insan kaçakçılığı! Tuğgeneral emekliliğe sevk edildi

Sınırda makam aracıyla insan kaçakçılığı! Tuğgeneral emekliliğe sevk edildi

500

Yorumlar (18)

haksız mıyım:

Sakın idam falan etmeyin içerde 3 öğün besleyin terörist başını yıllardır beslediğiniz gibi...

568
20
yanıtYanıtla
haksız mıyım:

la çakma trol, bakıyorum seçimden önce selahaddine selam gönderiyordunuz seçim bitti terörist başı demeye başladınız. yavrum bu kadar kıvrak figür bir yerlerinize zarar verir ha benden söylemesi. ama pardon ya sizde omurga yoktu değil mi? o yüzden istediğiniz kadar kıvarabilrisiniz.

yanıt90
yanıt229
haksız mıyım:

Kıvrak mı... :))) Aynaya bakıp konuşuyorsun herhalde.? Megri megri diye ağlayanları hatırla, sınırdan davul zurna eşliğinde ülkeye girenleri hatırla, açılım adı altında masaya oturanları hatırla... ah trol ah sizin yatacak yeriniz yok.

yanıt167
yanıt51
İbrahim Üker:

besleyeceklerini kim söylüyor. 2 ay sonra serbest

yanıt86
yanıt11
haksız mıyım:

cehpnin süprüntüsü çakma haksız... senin hevallaer mardin beld. meclis toplantısında istiklal marşımızı okutmamışlar. kınanı hazırladım, gönderiyorum. inşallah vatansever vatandaş bunları görür de günlük siyasi saiklerle cehp/dem e destek vermez .

yanıt34
yanıt134
Firat Tas:

Bu haksız gereksiz trol çoklu kişilik bozukluğu yaşiyor

yanıt26
yanıt1
heyyy:

Kızın ya senin tohumun bu kadar mı sütünüz mayanız bozuldu.

223
5
yanıtYanıtla
Metin Tokoğlu:

idam şart

182
2
yanıtYanıtla
Muharrem Şahin:

Kopsun kıyamet artık

156
9
yanıtYanıtla
Rasim Özen:

İsminde hayır yok mendeburun

135
2
yanıtYanıtla
Tüm 18 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title