Haberler

23 Nisan kutlamalarında "Puta tapmayın" diye bağıran şahıs gözaltına alındı

Güncelleme:

Kayseri'de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarında Atatürk Anıtı'na çelenk sunumu öncesi R.K. isimli şahıs, "Ey Müslümanlar puta tapmayın" şeklinde bağırdı. Olaya hızla müdahale eden polis ekipleri tarafından gözaltına alınan R.K., akıl sağlığının yerinde olmadığını belirtti. R.K., rapor alınması için Kayseri Devlet Hastanesi'ne götürüldü.

Kayseri'de 23 Nisan kutlamalarında Atatürk Anıtı'na çelenk sunumu öncesi R.K. (45), "Ey Müslümanlar puta tapmayın" diye bağırdı. Şüpheli, polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Kayseri'de, İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri dolayısıyla Atatürk anıtına çelenk bırakıldı. Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen törende, saygı duruşunun ardından, İstiklal Marşı okundu. Öğrenciler ve öğretmenlerin de yer aldığı törende, İl Milli Eğitim Müdürü Bahameddin Karaköse Atatürk Anıtı'na çelenk sundu. Karaköse'nin çelenk sunmasından hemen önce alana giren R.K. iki elini havaya kaldırıp, yana doğru açarak, "Ey Müslümanlar puta tapmayın" diye bağırdı.

23 Nisan kutlamalarında 'Puta tapmayın' diye bağıran şahıs gözaltına alındı

EKİPLER ANINDA MÜDAHALE ETTİ

Tören alanında bulunan Güvenlik Şube Müdürlüğü'ne bağlı polis ekipleri tarafından hızla alandan uzaklaştırılan R.K., emniyete götürüldü. Gözaltına alınan ve ilk ifadesinde akıl sağlığının yerinde olmadığını söylediği öğrenilen R.K., rapor alınması için Kayseri Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / 3.Sayfa

23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Devlet Hastanesi 23 Nisan Kayseri Çocuk 3.Sayfa Yaşam Güncel Haberler

Seçime de toplantıya da damga vurdular! Vekillerin emekli için istediği zam oranı AK Parti'yi karıştırdı

Seçime de toplantıya da damga vurdular! Vekillerin emekli için istediği zam oranı AK Parti'yi karıştırdı

Wanda Nara, anlaşma imzaladığı +18 sitesinde hesap açtı! Kapak fotoğrafına çırılçıplak halini koydu

Wanda Nara, anlaşma imzaladığı +18 sitesinde hesap açtı! Kapak fotoğrafına çırılçıplak halini koydu

Sabah sporunda kabusu yaşadı! Talihsiz kadın başıboş köpeklerin saldırısında yaralandı

Sabah sporunda kabusu yaşadı! Talihsiz kadın başıboş köpeklerin saldırısında yaralandı

ABD'ye kaçak yoldan giren Türk vatandaşının söyledikleri Elon Musk'ı da şaşırttı

ABD'ye kaçak yoldan giren Türk vatandaşının söyledikleri Elon Musk'ı da şaşırttı

500

Yorumlar (119)

haksız mıyım:

Bir milletin namusunu İngilizler, Yunanlar, İtalyanlar, Fransızlardan kurtaran askeri bir dehaya, ülke kurucusuna saygı göstermek her Türk'ün boynunun borcudur bu tapmak değildir bu bize vatan bırakan ömrünün son zamanlarını Hatay'ı ülke topraklarına katmak için harcayan, kendisine beş kuruş mal bırakmayan, hayatını Türk milleti için cephelerde harcayan ve bir gözünü Arap çöllerinde kör eden adama vefadır, saygıdır. Mekanı Cennet olsun hepsinin.

4105
425
yanıtYanıtla
Narter Nart:

Bence de haklısın.Bu ülkenin bağımsızlığı için emeği geçen her bir bireye ulusal bağımsızlık günümüzde saygılarımı sunuyorum.Çocuklarımıza iyi bir gelecek bırakmak için her türlü fedakarlığı anaları ve babaları olarak yapmaya hazır olduğumuzu ve bu yolda önümüzdeki tüm engelleri kaldıracağımızı bu uğurda mücadele edeceğimizi belirtiyorum.CEHAPELİLER den ise istiyorum...Bu ülke Müslümanların ülkesi.Geçmişte olanlar tekrarlanmamasını ve Müslüman hassasiyetlerin baştacı edilmesini granti ederler mi

yanıt132
yanıt213
Ali Baba:

İlk kez adam akıllı bir yorum yaptın tebrikler

yanıt138
yanıt56
Onur Yener:

Tamda yiğit, aklı başında biri aramızdan çıktı demiştik, onunda gözaltına aldılar...

yanıt227
yanıt958
Hsn:

Haksızmıyım,Ölmüş bir kişi için Kötü söz söylemek kimseye yakışmaz,Mustafa Kemal bir asker olarak iyidir ama senin tarih bilmediğin çok açık,kemalist tarihin anlattıklarını değil belgeli kaynaklı tarihi biraz araştırmanı tavsiye ederim

yanıt118
yanıt387
haksız mıyım:

Ruhunu üç kuruşa satmış, vatan haini troller sizden midem bulanıyor... Acıyorum bu halinize.

yanıt394
yanıt31
O Z:

Murat Celik: Bir insanı ilahlaştırırlarsa olacağı budur işte. Gerçek olmayan hayat hikayesini benimsemişler. Tamam iyi işler yapmış Türkiye için, ama ABD'ye bakın mesela kurucusuna nekadar ilahımsı saygı var? Yok çünkü onlarda bir dizi önemli insanlar var birinin bıraktığı yerden öbürü alıp bir üst seviyeye getirmiş. Ama bizde ilk olduğumuz seviyeye tapmak var.

yanıt66
yanıt387
haksız mıyım:

Atatürk'e düşmanlık edenlerin, keşke Yunan kazansaydı diyenlerin evlatları gelmiş içlerinde ki düşmanlığı, nefreti ortaya çıkarıyorlar... Böyle devam edin de millet sizi iyice tanısın.

yanıt400
yanıt45
Hasan Sabri Tüçel:

Atatürk'ü anlamayan saygı göstermeyen yobazlar, kendileri tarikat ve cemaat liderlerine tapmıyor sanki. İslam dinini yücelten ve dini sapmalar olmasın diye Diyanet işleri başkanlığını kuran ATAMIZA saygılı olun artık yeter!

yanıt7
yanıt7
Serkan GÜNGÖREN:

SAYIN haksız mıyım:GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'E HAKARET EDENLERİN ELLERİ MAHKUM ONUN KURTUĞU LAİK TÜRKİYE CUMHURİYETİNDE ONUN GETİRDİĞİ KANUNLAR YAŞAMAK ZORUNDALAR ÇOKTA CİDDİYE ALINACAK BİR YANLARI YOK

yanıt7
yanıt4
Tüm 119 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title