Çorum'da Yeniden Seçilen Külcü Konuştu

Çorum'da Yeniden Seçilen Külcü Konuştu

Çorum'da Yeniden Seçilen Külcü Konuştu
Anadolu Ajansı - Haberler | Yerel

Resmi olmayan sonuçlara göre yeniden Belediye Başkanı seçilen Muzaffer Külcü konuştu.

Resmi olmayan seçim sonuçlara göre yeniden Çorum Belediye Başkanı seçilen Muzaffer Külcü, "Yeni dönem çalışmalarımıza başladık. Devam eden işlerimizi tamamlayacağız." dedi.

Vali Sabri Başköy, resmi olmayan sonuçlara göre yeniden belediye başkanı seçilen Külcü'yü makamında ziyaret etti.

Vatandaşların, 5 yıl daha Çorum'u yönetme yetkisini Külcü'ye verdiğini ifade den Başköy, şunları kaydetti:

"İnşaallah, daha önce Çorum'a yapılan hizmetlerin devamı olarak daha fazla projeler üretilir. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da hukuki konularda belediyenin önünü açacağız. Sizin yapacağınız projelerin önünü açmak, Çorum'un önünü açmak demektir. Bu makamlarda oturan bizler halkın hizmetkarıyız. Uyum içerisinde elimizden ne geliyorsa destekleyeceğiz ve desteklemeye devam edeceğiz."

Başkan Külcü de Başköy'e teşekkür ederek, bir seçimin daha kavgasız, gürültüsüz ve suhuletle tamamlandığını söyledi. 

Seçimlerin huzur içerisinde geçmesinde Çorum Valiliği'nin aldığı tedbirlerin büyük önemi olduğunu belirten Külcü, "Bu tedbirleri güvenlik güçlerinin en güzel şekilde uygulaması da önemli oldu. Yeni bir dönem başladı. Dün, dünde kaldı. Dünden dersler çıkaracağız. Kampanya döneminde tansiyonun yüksek olduğu dönemde söylenmiş sözlerin hiçbirisini aklımızda tutmayacağız. Yeni dönem çalışmalarımıza başladık. Devam eden işlerimizi tamamlayacağız." diye konuştu. - Çorum

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title