Zeynep Casalini Haberleri

Zeynep Casalini haber, Zeynep Casalini son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Zeynep Casalini - 28.11.2021
ESKİ-YENİ ŞENLİĞİ BODRUM'A RENK KATTI
YENİ ŞENLİĞİ BODRUM'A RENK KATTIÜnlü sanatçı Zeynep Casalini ve Özgehan Şahin tarafından Bodrum'un farklı yönlerini, insanlarını, güzelliklerini farklı etkinliklerle tanıtmak amacıyla ortaya çıkartılan 'Başka Bir Bodrum' markasının organizasyonu gerçekleştirildi.
Zeynep Casalini - 01.11.2021
Bodrum, hepimizin
Ünlü sanatçı Zeynep Casalini ve Özgehan Şahin tarafından, Bodrum'un farklı yönlerini, insanlarını,güzelliklerini farklı etkinliklerle tanıtmak amacıyla ortaya çıkartılan 'Başka Bir Bodrum' markasının organizasyonunda, Bodrum Belediyesi'nin destekleriyle Ortakent Pazar Yeri'nde düzenlenen Güz Panayırı, gün boyu renkli görüntülere sahne olurken, panayıra katılanlar, organik yiyecekler, farklı sanatsal ürünler ve daha birçok özgün ürünü inceleyerek satın alma fırsatı buldu.
Zeynep Casalini - 28.09.2019
Bodrum'da zeynep casalini iklim eylemine katıldı
MUĞLA'nın Bodrum ilçesinde tüm dünyayla eş zamanlı iklim değişikliğine dikkat çekmek için eylem yapıldı.
Zeynep Casalini - 28.09.2019
Dha yurt bülteni - 9
'EVLATLARIMIZ KİTAP DOSTU OLSUNLAR' Kitap fuarının 9 gün süresince açık olacağını ifade eden Başkan  Eroğlu, "Bu kitap fuarı da bu anlamda inanıyorum ki 9 gün boyunca bütün Tokatımızı saracak sarmalayacak, hem evlatlarımızın hem bizlerin kitapla olan münasebetini artıracak ve güzel çalışmalara da imza atacaktır. Her yıl biz bu kitap günlerini bir kardeş ülke ile birlikte ve beraber yapmayı da kendimize hedef koymuştuk. Geçtiğimiz yıl Azerbaycan anısına idi, bugünkü açılışını yaptığımız kitap günlerimiz ise Bosna Hersek anısına. Buradan bilge kral Aliya İzzetbegoviç'i anıyorum. 9 gün boyunca 50'ye yakın yazarımız söyleşiler, konferanslar yapacak, sempozyumlarla 9 gün boyunca Tokat, hem kitaba hem okumaya doyacak. Kitapla ile ilgili birçok şey denir. Bizim ilk emrimiz, vahyimiz. Bizim medeniyetimiz de okumaya çok önem vermiştir. Her zaman okumanın ve kitabın önemini ifade etmiştir. Bizde istiyoruz ki burada yeni yetişen evlatlarımız, kitap dostu olsunlar, kitap kurdu olsunlar, her gün kitap okumadan yatmasınlar, her okudukları kitapla yeni çığırlar, pencereler açsınlar, kendilerini yetiştirsinler, ülkelerimize de güzel faydalı işler yapmaya gayret etsinler" dedi.  Kitabın çok önemli olduğuna vurgu yapan Tokat Valisi Ozan Balcı, "Kitap dinimizde de önemlidir. Kültürümüzde de önemlidir. Türkiye çok güzel bir ülke, gezdikçe taşına toprağına, örtüsüne böceğine, insanına hayran kalırsınız. Ülkemiz harika bir ülke. Önü de çok parlak bir ülke. Bu coğrafyanın parlayan yıldızı olacağına yürekten inanıyorum. Biz bugün burada Türkiye'nin geleceğini inşa edecek olan çocuklarımızı geleceğe hazırlıyoruz" diye konuştu.  Görüntü Dökümü ----------- -Fuar açılışı -Belediye Başkanının konuşması -Valinin konuşması -Stantların gezilmesi Haber-Kamera: Fatih YILMAZ-Halil İbrahim YEL/TOKAT, ============================ Bodrum'da şarkıcı Zeynep Casalini iklim eylemine katıldı Muğla'nın Bodrum ilçesinde de dünyayla eş zamanlı iklim değişikliğine dikkat çekmek için eylem yapıldı.
Zeynep Casalini - 18.07.2019
DHA YURT BÜLTENİ-16
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ---------------------------------- Şüphelinin otomobille otele gelişi Şüphelinin saunadan çıkışı Şüphelinin otomobille ayrılması Genel ve detay görüntüler Haber: Hasan KIRMIZITAŞ - Kamera: GAZİANTEP-DHA) =================== ÜNLÜ SANATÇI CASALİNİ TARSUS'A HAYRAN KALDI MERSİN'de, Tarsus Belediyesi'nin sosyal medya platformunda başlattığı 'Tarsus'u Tanıt' kampanyası kapsamında ilçeye gelen ünlü Pop Sanatçısı Zeynep Casalini, gezip gördüğü tarihi mekanlara hayran kaldı.
Zeynep Casalini - 12.12.2018
Üreticiler, Öğrencilerle Yerli Malı Haftası'nı Kutladı
Derneğe üye olduğunu söyleyen şarkıcı Zeynep Casalini de etkinlik kapsamında yemek ve tatlı ürünleri hazırladığını belirtti.
Zeynep Casalini - 12.01.2018
Bodrum Mandalinalı Tatlı Yapmak İçin Yarıştılar
Şarkıcı Casalini'nin kızı da tatlı yaptı Etkinliğe katılan şarkıcı Zeynep Casalini de kızının mandalina tatlısı yapabilmek için bir süredir çalışma yaptığını aktardı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Zeynep Casalini Haberleri | Zeynep Casalini Kimdir - Haberler - Zeynep Casalini haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Zeynep Casalini kimdir, hayatı ve biyografisi. ESKİ-YENİ ŞENLİĞİ BODRUM'A RENK KATTI.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 3.12.2021 01:08:06. #1.14#

title