Zeynep Beşerler Hakkında Şok Sözler

Zeynep Beşerler Hakkında Şok Sözler

20.05.2013 18:02 | Son Güncelleme: 20.05.2013 18:02
Zeynep Beşerler Hakkında Şok Sözler

Sevgilisiyle eğlenen Zeynep Beşerler'in mekan çıkışı yanına giden bir kadın gazetecilere çıkıştı: Kim ki bu kadın, onu neden çekiyorsunuz?.

Sözlü tacize uğrayan ünlü isimlere bir yenisi eklendi... Güzel oyuncu Zeynep Beşerler, önceki gece başına geleceklerden habersiz sevgilisi Emir İçgören ile eğlence turuna çıktı. Eğlendiği mekandan keyifli bir şekilde çıkan oyuncu, gazetecilerin kendisini görüntülediği sırada yanına gelen bir kadınla neye uğradığını şaşırdı.

'DİZİSİ DE YOK'

Bilinmeyen bir nedenden gazetecilerin Zeynep Beşerler'in fotoğraflarını çekmesine kızan kadın; güzel oyuncu için şunları söyledi: "Kim ki bu kadın? Onu neden çekiyorsunuz? Bir dizide de oynamıyor; filmi de yok vizyonda!"

SAKİNLİĞİNİ KORUDU

Bu sert çıkış karşısında önce yüzü asılan Zeynep Beşerler, ardından durumu toparladı. Gazetecilere "Evet arkadaşlar; beni neden çekiyorsunuz? Ben kimim?" diye espri yapan Beşerler, bu sakin tavrı sayesinde de olası bir tartışmayı önlemiş oldu. Ünlü oyuncu, ardından da hızla kadının yanından uzaklaştı.

Kaynak: UFUK ÖZCAN/ TAKVİM

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Kaynak: Sabah.com.tr

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title