Zafer'leriyle Göğsümüzü Kabartan Milletimizin Bayramı Kutlu Olsun…

Zafer'leriyle Göğsümüzü Kabartan Milletimizin Bayramı Kutlu Olsun…

28.08.2017 10:46 | Son Güncelleme: 28.08.2017 10:46
Zafer'leriyle Göğsümüzü Kabartan Milletimizin Bayramı Kutlu Olsun…

Yıldırım Grup İcra Kurulu ve Fertaş İnşaat A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Yıldırım 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutlamak amacıyla yayınladığı mesajında birlik beraberlik vurgusu yaptı.

Türk milleti tarihinin birçok zafer ile dolu olduğuna dikkat çeken Zafer Yıldırım "30 Ağustos Zaferi, aziz milletimiz için büyük önem taşımaktadır.

Milli egemenlik yolunda kazanmış olduğumuz şanlı zaferimiz için, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm kahramanlarımızı, tüm şehitlerimizi saygı ve rahmetle, gazilerimizi ise minnet ve şükranla anıyorum. Zaferlerle inşa edilen şanlı Türkiye Cumhuriyeti'nin kalkınan ekonomisi ile daha güçlü bir yarına emin adımlarla ilerleyeceğine inancımız büyük. Bizlerde yatırımcı ve iş dünyası temsilcileri olarak üzerimize düşen vazifeleri yerine getirmekten çekinmemeliyiz. Fertaş A.Ş ve Yıldırım Grup olarak hem Başkentimiz hem de ülkemiz için geleceğe yatırım yapmaya kararlı adımlarla devam edeceğiz" dedi.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title