ZAFER YILDIRIM HABERLERİ

Zafer Yıldırım haber, Zafer Yıldırım son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Zafer Yıldırım

Zafer Yıldırım

Doğum Yeri İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1955 - ...

Zafer Yıldırım Kimdir ?

Zafer Yıldırım (d. 1955, İstanbul), Türk işadamı, Kasımpaşa başkanı. İşadamı olan Zafer Yıldırım Orjin Grup ve İstinye Park ortaklarındandır. Geçmiş dönemde Türkiye Futbol Federasyonu ve Beşiktaş JK Yönetim Kurullarında da yer almıştır. Mayıs 2012'de Kasımpaşa SK başkanlığına getirilmiştir. Halen Kasımpaşa SK'da Başkan'lık yapmaktadır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Zafer Yıldırım - 13.10.2020
TÜGİAD Ankara "Yılın en başarılı sivil toplum kuruluşu" ödülüne layık görüldü
TÜGİAD Ankara Şube Başkanı Zafer Yıldırım, konuya ilişkin değerlendirmesinde, ödülü almaktan onur duyduklarını ifade etti.
Zafer Yıldırım - 13.9.2020
Atılım Üniversitesi 'Fikrinle İz Bırak' yarışmasının ödül törenini gerçekleştirdi
Atılım Üniversitesi 'Fikrinle İz Bırak' yarışmasının ödül törenini gerçekleştirdi Atılım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yıldırım Üçtuğ: "Üniversitenin görevi sadece bilgi üretmek ve aktarmak değil, bu üretilen bilgiyi bir de işlevsel hale getirmek" "Fikrinle İz Bırak hem üçüncü nesil üniversitenin misyonuna uygun bir girişim hem de TÜGİAD'ın misyonuna uygun bir girişim oldu. Güzel bir ortaklık ortaya çıktı" Atılım Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Serkan Eryılmaz: Süreç oldukça yoğun geçti. Bu yarışmayla ilgili bir yıldır hazırlıklarımızı sürdürüyoruz" "Bu yarışmanın ülkemizdeki girişimcilik ekosistemine oldukça önemli katkılar sağladığını düşünüyorum" Üniversitenin de bu işin içinde yer alması çok önemli. Ödüllendirmenin dışında girişimci adaylarımız çeşitli eğitimlere tabii tutuldular" TÜGİAD Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Yıldırım: "Aralık ayında start verdik ve Mart ayında pandemi döneminin başlamasıyla bizim 150 başvuru içerisinden 16 başvuruya indirdiğimiz, elediğimiz arkadaşlarımızla son bir görüşme yapıp; onların projelerini dinleyip, kendi içerimizde değerlendirdik" "5 finalistimiz var.
Zafer Yıldırım - 8.9.2020
KOSGEB Başkanı Uzkurt'tan özel sektöre "TEKMER programına başvuru" çağrısı Açıklaması
Temsili sözleşmeye imzalar, Uzkurt ile şirketlerin yönetim kurulu başkanları Zafer Yıldırım ve Ali Yücelen tarafından atıldı.
Zafer Yıldırım - 23.12.2019
Başkent ve Ülke Ekonomisi için büyük buluşma
"Ankara bir büyük Cumhuriyet projesi" Fuara Ticari İlişkiler Komisyonu ile birlikte ev sahipliği yapan TÜGİAD Ankara Şubesi'nin Başkanı Zafer Yıldırım, TÜGİAD'ın 33 yıllık birikimini ve adında taşıdığı "Türkiye" ibaresinin gururunu bu etkinlik ve katılımcıların varlığıyla bir kez daha en derinden hissettiğini ifade ederek şöyle konuştu: "Başkentimiz Ankara hepimizin bildiği üzere kuruluşumuzun mimarı olanların en büyük projelerinden biridir, Ankara bir Cumhuriyet projesidir, bir Cumhuriyet iddiasıdır, Ankara bir medeniyet hedefidir.
Zafer Yıldırım - 15.6.2019
TÜGİAD üyeleri düzenlenen etkinlikte bir araya geldi
  'İHRACAT, EN ÖNEMLİ SEKTÖRDÜR'   Şuanda ekonomide yaşanan durgunluğa değinen TÜGİAD Ankara Şube Başkanı Zafer Yıldırım ise, şunları söyledi: "Bu durgunluğun geçirilebilmesi için biraz daha birlik olunması gerekiyor.
Zafer Yıldırım - 9.5.2019
Atilla Demirel'e 14 Yıl Sonra Beraat
Mahkeme sanıklar Zafer Yıldırım ile Mustafa Türkmen'in Atilla Türker'e yönelik 'nitelikli yağma' ve 'kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma' suçlarından 9 yıl 10 ay 10'ar gün hapisle cezalandırılmasına karar verdi.
Zafer Yıldırım - 9.5.2019
İş Adamının Kaçırılması Davasında Karar Açıklandı
MAHKEME KARARINI AÇIKLADI Mahkeme heyeti, duruşmaya verdiği aranın ardından kararını açıkladı.  Sanıklar Mustafa Türkmen ile Zafer Yıldırım'ı, müşteki Atilla Türker'e yönelik "Nitelikli yağma" suçundan 8 yıl 9'ar ay hapis cezasına çarptıran mahkeme heyeti,  Türkmen ve Yıldırım'ı Atilla Türker'e yönelik "Kişiyi hürriyetinden yoksun kılma" suçundan ise 1 yıl 1 ay 10'ar gün hapis cezasına çarptırarak, hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına hükmetti.
Zafer Yıldırım - 9.5.2019
İş İnsanının Kaçırılması Davasında Yeni Karar
Mutlu Akü'nün sahibi Attila Türker'in kaçırılarak fidye istenmesine ilişkin, Yargıtay'ın bozma kararının ardından yeniden görülen davada, sanıklardan Mustafa Türkmen ve Zafer Yıldırım'ın, Türker'e yönelik, "nitelikli yağma" suçundan 8 yıl dokuzar hapisle cezalandırılmasına karar verildi.
Zafer Yıldırım - 30.3.2019
CHP Çekmeköy Adayı Yıldırım'dan Kardeşinin İddialarına Yalanlama
CHP Çekmeköy Belediye Başkan adayı Seyfettin Yıldırım, kardeşi Alaaddin Yıldırım'ın "Bizim maddi durumumuz kötü. Buna rağmen abim bize yardım etmiyor" iddialarını yalanladı. Alaaddin Yıldırım'ın oğulları Alper Yıldırım ve Zafer Yıldırım da "Babamın amcam hakkındaki iddiaları tamamen asılsız" diye konuştular.
Zafer Yıldırım - 22.1.2019
GüncellemeManisa'da Otomobil Kamyona Çarptı: 2 Ölü, 1 Yaralı
Manisa'nın Akhisar ilçesinde otomobilin kamyona çarpması sonucu 2 kişi öldü, 1 kişi ağır yaralandı. Alınan bilgiye göre, Erdem Selim'in kullandığı 34 NE 2149 plakalı otomobil, Akhisar-Manisa kara yolunun Kayalıoğlu Mahallesi yakınlarında, İlhan Özkervancı idaresindeki 45 HB 0012 plakalı kamyona arkadan çarptı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, otomobil sürücüsü Selim'in, sıkıştığı araçta hayatını kaybettiğini belirledi. Aynı araçtaki yolcular Adem Solak ve Zafer Yıldırım, Akhisar Devlet Hastanesine kaldırıldı.
Zafer Yıldırım - 22.1.2019
Otomobil Kamyona Çarptı: 2 Ölü, 1 Yaralı (2)
ÖLÜ SAYISI 2'YE ÇIKTI Manisa'nın Akhisar ilçesinde, kamyona arkadan çarpan otomobilde sürücü Erdem Selim'in ardından, aynı araçtaki Adem Solak da yaşamını yitirdi. Kazada ölenlerin sayısı 2'ye çıkarken, yaralı Zafer Yıldırım'in tedavisinin ise sürdüğü bildirildi.
Zafer Yıldırım - 2.3.2018
Ekonominin Nabzı Yıldırım Kule'de Attı
  Ankara'nın prestijli projesi Yıldırım Kule, düzenlenen "İş Sohbetleri"nde Türkiye'yi uluslararası arenada temsil eden birbirinden başarılı isimleri ağırladı. GigantSwissConsulting AG Avrupa Orta Doğu ve Afrika Ülkeleri Direktörü Aysun Karaytuğ, Ekonomist Dr. İsmet Demirkol ve Spinn Danışmanlık Kurucu Ortağı Özlem Derici Şengül'ün katılımıyla gerçekleşen toplantıda, Türkiye ve dünya ekonomisi mercek altına alındı. Yıldırım Grup Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Yıldırım ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda, teknolojiye yatırım yapılmasının önemi vurgulandı.
Zafer Yıldırım - 2.3.2018
Ekonominin Nabzı Yıldırım Kule'de Attı
Ankara'nın prestijli projesi Yıldırım Kule, düzenlenen "İş Sohbetleri"nde Türkiye'yi uluslararası arenada temsil eden birbirinden başarılı isimleri ağırladı. GigantSwissConsulting AG Avrupa Orta Doğu ve Afrika Ülkeleri Direktörü Aysun Karaytuğ, Ekonomist Dr. İsmet Demirkol ve Spinn Danışmanlık Kurucu Ortağı Özlem Derici Şengül'ün katılımıyla gerçekleşen toplantıda, Türkiye ve dünya ekonomisi mercek altına alındı. Yıldırım Grup Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Yıldırım ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda, teknolojiye yatırım yapılmasının önemi vurgulandı.
Zafer Yıldırım - 4.1.2018
Düzenli Yatırımın Anahtarı "Ofis Projeleri"
Yıldırım Grup Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Yıldırım, ofis projelerinin en karlı yatırım olma özelliği ile ön plana çıktığını anlatarak "Kira gelirine ihtiyacınız varsa önceliğiniz ofis projeleri olmalı" dedi.
Zafer Yıldırım - 13.11.2017
Konut Piyasasında Hareketlilik Yaşanacak
Yıldırım Grup İcra Kurulu Başkanı Zafer Yıldırım, yılın son çeyreğinde konut piyasasında hareketlilik yaşanacağını söyledi.
Zafer Yıldırım - 10.11.2017
Ceza Yazmak Yerine Kitap Hediye Ettiler
Sürücü Zafer Yıldırım, uygulamada şaşkınlık yaşadığını dile getirerek "Güzel bir uygulama.
Zafer Yıldırım - 10.11.2017
Ceza Yazmak Yerine Kitap Hediye Ettiler
Sürücü Zafer Yıldırım, uygulamada şaşkınlık yaşadığını dile getirerek "Güzel bir uygulama.
Zafer Yıldırım - 20.9.2017
ZUBİZU Sanat Buluşmaları Ünlü Sanatçı Seçkin Pirim'i Ağırladı
ZUBİZU Sanat Buluşmaları'na aralarında Mehmet Hotiç, Levent Kızıl, Zerrin-Zafer Yıldırım, Önder Öztarhan, Kaan Boyner, Emin Hiltay, Erdil Yaşaroğlu, Mehmet Başer, Meir Dalva, Cem Dalva, Maide-Emre Kurttepeli, Ayşegül Hotiç, Nafiz Karadere, Şeli-Alber Elvaşvili, Dicle-Nuri Öztaşkın, Canan Pak, Cengiz Yatağan, Dilara-Selin Tahincioğlu, İdil Lüleci, Gökçe Meriçten, Ali Gursoy, Sinan Kurtoğlu, Gülden-Cüneyt Türktan, Hale Haifawi, Mine Taş, Seda Kohen, Kubilay Polat, Mehmet Ali-Selma Yerdel, Özlem-Naim Gençoğlu, Selvin-Uğural Gafuroğlu, Hakan Çiftçi, Zeynep Ökmen Gafuroğlu, Onur Irmak ve Demet Çiftçi'nin olduğu ünlü isimler katılım gösterdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Zafer Yıldırım Haberleri | Zafer Yıldırım Kimdir - Haberler - Zafer Yıldırım haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Zafer Yıldırım kimdir, hayatı ve biyografisi. TÜGİAD Ankara Yılın en başarılı sivil toplum kuruluşu ödülüne layık görüldü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.12.2020 16:35:16. #1.14#
title