Kümesten yumurtaları toplamak isteyen çocuğa horozlar saldırdı

Kümesten yumurtaları toplamak isteyen çocuğa horozlar saldırdı

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yaşam

Malatya'da yaşanan olay izleyenleri kahkahaya boğdu. 14 yaşındaki çocuk yumurta toplamak için horozlarında bulunduğu kümese girdi. Yumurtaları toplamak için hamle yapan çocuk hırçın horozların saldırısına uğradı. Küçük çocuğun abisi tarafından kaydedilen o anlar izleyenleri güldürdü.

Malatya'nın Kale ilçesine bağlı Soğukpınar Mahallesi'nde 14 yaşındaki Mete Rauf Gökhan, ağabeyi Eyüp Gökhan ile kümese gidip yumurta toplayacağı üzere iddiaya girdi. Bunun üzerine Mete Rauf Gökhan, tüm cesaretini toplayıp saldırgan horozların olduğu kümese girdi.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Ağabey Eyüp Gökhan bu anları cep telefonu ile saniye saniye kayda alırken, yumurtaları almak isteyen Mete Rauf, horozun saldırısına maruz kaldı. Horozun yumurtaları çıkarmasına izin vermemesi üzerine yaşanan komik anlar ise cep telefonu kamerasına yansıdı. Mete Rauf, abisinin yardımıyla ancak yumurtaları kümesten çıkarabilirken bu anları ise sosyal medyadan izleyenler kendilerini gülmekten alamadı.

Kümesten yumurtaları toplamak isteyen çocuğa horozlar saldırdı

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title