Yol Kavgasında Yaralandı, Hastanede Silahlı Saldırıya Uğradı
Haberler » Güncel » Yol Kavgasında Yaralandı, Hastanede Silahlı Saldırıya Uğradı - Haber

Yol Kavgasında Yaralandı, Hastanede Silahlı Saldırıya Uğradı

Antalya'nın Alanya İlçesi'nde trafikte yol verme konusunda çıkan kavgada yaralanan 3 kişiden biri olan Hasan Kahraman hastane girişinde silahlı saldırıya uğradı.

Yol Kavgasında Yaralandı, Hastanede Silahlı Saldırıya Uğradı

'nın Alanya İlçesi'nde trafikte yol verme konusunda çıkan kavgada yaralanan 3 kişiden biri olan hastane girişinde silahlı saldırıya uğradı. Kahraman, saldırıdan yara almadan kurtulurken, kurşunlardan biri yaralıyı hastaneye getiren Kıdemli Astsubay Üstçavuş İlhan Fırtına'nın pantolonunun paçasına isabet etti.

'ne akşam saatlerinde trafikte yol verme konusunda iki grup arasında kavga çıktı. Kavgada Rahman Selçuk Benli, Ümit Benli, Hasan Kahraman ve Emre Koç çeşitli yerlerinden yaralandı. Kaldırıldıkları Alanya Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alınan yaralılardan Hasan Kahraman, jandarma gözetiminde sağlık raporu için acil servise girdiği sırada kimliği belirsiz bir kişinin silahlı saldırısına uğradı. 2 el ateş eden saldırgan kaçtı. Hasan Kahraman saldırıdan yara almadan kurtulurken kurşunlardan biri Kıdemli Astsubay Üstçavuş İlhan Fırtına'nın pantolonunun sağ paçasını delerek geçti. Kavgada yaralanan Rahman Selçuk Benli, Ümit Benli, Hasan Kahraman ve Emre Koç ile kavgaya karışan Ferhat Yılmaz jandarma tarafından gözaltına alındı. Bu sırada hastane önünde bekleyen Metin Yalavuz da kavgaya karıştığı gerekçesiyle polis ekipleri tarafından gözaltına alınmak istendi. Polise direnen Yalavuz, kendisini gözaltına almak isteyen polislerden birini sırtından yaraladı. Kelepçelenen Yalavuz,ı polis merkezine götürüldü. Polis silahlı saldırganı yakalamak için çalışma başlattı. - Antalya/ Alanya

Kaynak: DHA

Manşet

Haberler