Yılmaz Argüden Haberleri

Yılmaz Argüden haber, Yılmaz Argüden son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yılmaz Argüden - 24.03.2021
Yerel kalkınma webinar'ları 'savunuculuk' temasıyla başladı
"Kapsayıcılık ve katılımcılık demokrasinin kalitesini artırır" Açılış konuşmalarının ardından "Yerel Kalkınmada İş Dünyası ve Örgütlerinin Rolü" başlıklı panele geçildi. Panelde, "Katılımcı Politika Oluşturma Süreçlerinin Yerel Kalkınmaya Etkisi"ni değerlendiren Argüden Yönetişim Akademisi Mütevelli Heyeti Başkanı Dr. Yılmaz Argüden, "İş Dünyası için Yerel Kalkınma Rehberi"nin bu konuda yol gösterici bir yayın olarak ilgili kurumların kullanımına sunulduğunu söyledi.
Yılmaz Argüden - 21.10.2020
Arge Danışmanlık, iki uluslararası kurum tarafından "Gelişim Ortağı" seçildi
Açıklamada görüşlerine yer verilen Arge Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Yılmaz Argüden, yönetim kalitesi ve entegre düşünce anlayışını benimsemenin dünyada rekabet için şirketlere kritik katkılar sağladığını belirterek, "Arge Danışmanlık olarak 30 yıldır yönetim alanında küresel gelişimlere fikri katkı sağlayarak ülkemizi dünyada temsil etmekten onur duyuyoruz.
Yılmaz Argüden - 02.06.2020
"İş Dünyası İçin Yerel Kalkınma Rehberi" tanıtıldı
"Rehberde özellikle kent bölgelerine odaklanıldı" Argüden Yönetişim Akademisi Mütevelli Heyeti Başkanı Dr. Yılmaz Argüden ise güvenin olduğu yerde risklerin daha başarılı yönetildiğini belirterek, "Artık kentler insanların en çok bir araya geldiği yerler.
Yılmaz Argüden - 16.02.2020
Fenerbahçe Beko kupasını aldı
Fenerbahçe Beko'ya kupasını Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Asbaşkanı Yılmaz Argüden ile Solgar Türkiye Üst Yöneticisi (CEO) ve Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Ütebay verdi.
Yılmaz Argüden - 25.10.2019
Sosyal Fayda Zirvesi 2019
ARGE Danışmanlık, Yönetim Kurulu Başkanı ve Argüden Yönetişim Akademisi Mütevelli Heyet Başkanı Yılmaz Argüden de ölçülmeyen performansın geliştirilemeyeceğini belirterek, sürdürülebilirlik yönetişim karnesi hakkında bilgi verdi.
Yılmaz Argüden - 20.09.2019
Eşitlik yerel yönetimde başlar!
KA.DER ve Argüden Yönetişim Akademisi'nin hazırladığı Kapsayıcı Belediye Yönetişim Karnesi, belediyelerin "Kadın-Erkek Eşitliği Komisyonu var mı?", "Üst yönetiminde kadınlar yer alıyor mu?", "Stratejik planlarında kadınların güçlendirilmesine yönelik hedefler bulunuyor mu" gibi 231 somut gösterge üzerinden incelenmesi sonucu ortaya çıkıyor. Karne çalışmasıyla belediyelerin toplumsal cinsiyete duyarlılıkları iyi yönetişim açısından ölçülüyor. Karne için kullanılan göstergeler, vatandaş merkezli bir kılavuz niteliği taşıyor. Karne çalışmasının en temel amacı, Kadın Dostu Kentler başta olmak üzere, kadın-erkek eşitliğinin yerel düzeyde gerçekleşmesiyle kadınların temel haklarını gündelik hayatta kullanmalarına katkı sağlamak. 'KADIN VE ERKEĞİN KENTLE KURDUĞU İLİŞKİ FARKLI' Karnenin belediyelerden uzmanların, sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin ve basın mensuplarının katıldığı tanıtım toplantısında açılış konuşmalarını KA.DER Genel Başkanı Nuray Karaoğlu, Argüden Yönetişim Akademisi Mütevelli Heyeti Başkanı Dr. Yılmaz Argüden, Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreter Yardımcısı Kayhan Özüm yaptı.
Yılmaz Argüden - 20.09.2018
Ykkd: Her Yönetim Kuruluna En Az İki Kadın Üye
Argüden Yönetişim Akademisi Kurucusu Yılmaz Argüden, "Yönetim kurulunda mutlaka kadın üye olmalıdır.
Yılmaz Argüden - 23.05.2018
10'uncu Yıldan 50'nci Yıla Mektup Yazdılar
ALTINBAŞ Üniversitesi'nin 10'uncu kuruluş yıldönümü Fatma Altınbaş Konferans Salonu'nda düzenlenen etkinlikle kutlandı. Tören öncesi kampüs bahçesinde bulunan 10'uncu Yıl Ağacı etrafında buluşan Mütevelli Heyeti Başkanı Ali Altınbaş, Rektör Çağrı Erhan, üniversite yönetimi ve çalışanları, üniversitenin 50'nci kuruluşu olan 2058 yılı için yazdıkları mektupları toprağa gömdü. Törene Altınbaş Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Ali Altınbaş ve Mütevelli Heyet Üyeleri, Mehmet Altınbaş Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Vakkas Altınbaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Bağcılar Kaymakamı Mustafa Eldivan, Rektör Prof. Dr. Çağrı Erhan, çok sayıda akademisyen ve idari personel katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından sahneye çıkan Altınbaş Üniversitesi Öğrenci Korosu misafirlere keyifli anlar yaşattı. Balkan ezgileri ve Karadeniz türkülerini seslendiren öğrenciler salondan büyük alkış aldı. Törende Altınbaş Üniversitesi Mütevelli Heyet Üyesi Dr. Yılmaz Argüden '21.
Yılmaz Argüden - 21.05.2018
Gönülden Ödüllerde Büyük Ödül Coca Cola İçecek Şirketine Verildi
Araştırma sonuçlarının paylaşılmasından sonra 15'nci yıl için tasarlanan Başkanlar Buluşması'nda Dr.Yılmaz Argüden, Tayfun Bayazıt ve Burak Başarır derneğin kendi dönemlerindeki çalışmaları ve kendi yaşamları üzerindeki etkilerini anlattılar.
Yılmaz Argüden - 20.03.2018
İaü 'Kurumsal Yönetim Uyum Raporu'  Hazırlayarak Yayınlayan İlk Üniversite Oldu
KURUMSAL YÖNETİME KATKI ÖDÜLLERİ VERİLECEK Alfabetik sıraya göre ödül sırası söyle:  Yıldız Teknik Üniversitesi -Finans, Kurumsal Yönetim ve Sürdürülebilirlik Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Sayın Prof. Dr. Güler Aras; Ar- Ge Danışmanlık A.Ş.Yönetim Kurulu Başkanı & Argüden Yönetişim Akademisi Kurucusu Dr. Yılmaz Argüden; BIST - Borsa İstanbul Genel Müdür Yardımcısı Muhittin Esen; Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.
Yılmaz Argüden - 18.01.2018
Ceo'ların Ajandasında En Önemli Öncelik 'Kurumsal Dayanıklılık'
Otomotivden gıdaya 18 şirketin CEO'su katıldı Araştırmaya, Akkök Holding'den Ahmet Dördüncü, Doğuş Otomotiv'den Aclan Acar, Farplas'tan Ahu Serter, Renault Mais'ten Dr. Berk Çağdaş, Türk Hava Yolları'ndan Bilal Ekşi, Tofaş'tan Cengiz Eroldu, Turcas Petrol'den Erdal Aksoy, Allianz'dan Ersin Pak, Anadolu Sigorta'dan İlhami Koç, Logo'dan M. Tuğrul Tekbulut, Sütaş'tan Muharrem Yılmaz, Aygaz'dan Gökhan Tezel, Integra'dan Mert Yücesan, İnci Holding'den Perihan İnci. Korn Ferry'den Şerif Kaynar, Kibar Holding'den Tamer Saka, Bayazıt Danışmanlık'tan Tayfun Bayazıt ve ARGE Danışmanlık'tan Dr. Yılmaz Argüden katıldı.
Yılmaz Argüden - 17.01.2018
Tkyd: Sürekli Değişen Dünyada Kurumsal Yönetim Şart
Açılış konuşmalarını Ali Pandır'ın dışında TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik, Sermaye Piyasası Kurulu Başkan Yardımcısı Bora Oruç ve Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Himmet Karadağ yaptı.  Zirveye ayrıca Turcas Petrol CEO'su Batu Aksoy, Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Selim Akın, Marsh Türkiye CEO'su Hakan Kayganacı, Netaş CEO'su C. Müjdat Altay, Gürallar Yönetim Kurulu Başkan Vekili Esin Güral Argat, Turkven Başkan Yardımcısı Emre Demirel, İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı Genel Müdürü Murat Özgen, Arzum Elektrikli Ev Aletleri Genel Müdürü Murat Kolbaşı, Ar-Ge Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Yılmaz Argüden, Anadolu Sigorta Genel Müdürü ve TKYD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İlhami Koç katıldı.
Yılmaz Argüden - 16.11.2017
İzmir'de, Kadınların Güçlendirilmesi Toplantısı
BATI Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu (BASİFED), Birleşmiş Milletler tarafından yayınlanan 'Kadınların güçlendirilmesi prensipleri' tanıtım toplantısı düzenledi. Konuşmacılardan Dr. Yılmaz Argüden, "Ülkemizde benzer işleri yapanlar arasında kadın-erkek ayrımı dünyadaki birçok ülkeden daha az.
Yılmaz Argüden - 16.11.2017
Dha Yurt Bülteni-7
Görüntü Dökümü ------------------------- -Çoban köpeklerinin ayıyı kovaladığı görüntüler Nurullah TOSUN/KIZILCAHAMAM(Ankara) -  ============================================== 3)İZMİR'DE, KADINLARIN GÜÇLENDİRİLMESİ TOPLANTISI Kadınları güçlendiren toplumlar kendileri güçlendiriyor BATI Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu (BASİFED), Birleşmiş Milletler tarafından yayınlanan 'Kadınların güçlendirilmesi prensipleri' tanıtım toplantısı düzenledi. Konuşmacılardan Dr. Yılmaz Argüden, "Ülkemizde benzer işleri yapanlar arasında kadın-erkek ayrımı dünyadaki birçok ülkeden daha az.
Yılmaz Argüden - 28.02.2017
İstihdamın Yüzde 85'i Aile Şirketlerinden
- "Uzun vadeli düşünmek sorumlu liderlik açısından kritik" Etkinliği destekleyen şirketlerden ARGE Danışmanlık'ın Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Argüden ise yaptığı konuşmada, toplumda güven duygusunun sürdürülebilirlik ve maliyetler açısından önemine dikkati çekti.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Yılmaz Argüden Haberleri | Yılmaz Argüden Kimdir - Haberler - Yılmaz Argüden haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yılmaz Argüden kimdir, hayatı ve biyografisi. Fenerbahçe şampiyonluk kupasını aldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.09.2021 12:15:22. #1.13#

title