Yıllardır komada olan Kenan Işık'tan müjdeli haber geldi

Yıllardır komada olan Kenan Işık'tan müjdeli haber geldi

25.11.2020 09:32 | Son Güncelleme: 25.11.2020 11:24

2014 yılında geçirdiği rahatsızlık sonrası yıllarca yoğun bakımda ve bilinci kapalı şekilde tedavi gören Kenan Işık'ın sağlık durumu hakkında sevindirici gelişmeler yaşandı.

Yıllardır tedavisine gözlerden uzak devam edilen Kenan Işık'ın eşi Beril Işık, sunucunun sağlık durumu hakkında çok kritik bir gelişmenin olduğunu ve olumlu yönde değişimlerin başladığını söyledi.

"GÖZLERİYLE İLETİŞİM KURMAYA BAŞLADI"

Müjdeli haberi Sabah'taki köşesinde duyuran Yüksel Altuğ, şunları söyledi: "Uzun süredir koma halinde tedavi gören usta oyuncu ve sunucu Kenan Işık'tan müjdeli haber var. Benim de Ergun Uyar'ın sosyal medya paylaşımıyla haberim oldu. Müjdeyi, Işık'ın vefalı eşi Beril Hanım vermiş.

Demiş ki: 'Kenan Bey söylenenleri duyuyor. Gözleri ile konuşuyor. fakat tepki veremiyor henüz. Yoğun bir biçimde fizyoterapi ve ergoterapi tedavisi görüyor. Bakışlarıyla etrafındakileri takip edebiliyor. Artık gözleriyle iletişim kurabiliyor. Tekerlekli sandalyesinde bazen tüm gün oturuyor. Vücudunu artık bütünüyle kendisi tutabiliyor, dik durabiliyor. Daha önce bunların hiçbirini yapamıyordu.'"

Yıllardır komada olan Kenan Işık'tan müjdeli haber geldi
Yıllardır komada olan Kenan Işık'tan müjdeli haber geldi
Haber Yorumları (69)
ERHAN: Son 6 senede dünya da olanlardan haberi yok. Nasıl açıklayacaklar neler düşünür kim bilir
ANONİM: Adam kamuoyunun önüne bir çıksın, işte o zaman adamın nasıl zor bir süreç geçirdiğini anlarız, kimse eski halini görmeyi beklemesin hayal kırıklığına uğrar. Rabbim tez zamanda şifa versin inşallah..
KENAN İDİK BEYEFENDİ VE AHLAKLİ BİRİ BİZ OYLE BİLD: bunedenle rabbim hep onukorudun sifaversin
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title