Yılın En Trend Aile Festivali İBS Ziyaretçilerinden Yoğun İlgi
Haberler » Sağlık » Yılın En Trend Aile Festivali İBS Ziyaretçilerinden Yoğun İlgi - Haberler

Yılın En Trend Aile Festivali İBS Ziyaretçilerinden Yoğun İlgi

Bu yıl 7. Kez düzenlenen yılın en trend aile festivali '' İBS Anne, Bebek, Çocuk Fuarı'', 16 Aralık Pazar akşamı ziyaretçilerin yoğun katılımı ve ilgisiyle son buldu.

Yılın En Trend Aile Festivali İBS Ziyaretçilerinden Yoğun İlgi

Harbiye, İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenlenen fuarın bu seneki teması 'Yaratıcı Annem, İlham Perim' olarak kurgulandı. Prof.Dr.Norma Razon, Ceyda Düvenci, Doğa Rutkay Kamal, Akasya Asıltürkmen,Alper Kul, Diyetisyen Dilara Koçak, Hande Birsay, Seren Fosforoğlu,Yazar Şermin Yaşar ve daha pek çok önemli isimin yer aldığı fuar birbirinden renkli sohbetlere ev sahipliği yaptı.

Her yıl birbirinden renkli etkinlik, söyleşi, alışveriş ve ünlü isimlere ev sahipliği yapan İBS Anne, ve Çocuk fuarı, 3 gün boyunca eğlenceli, kazandıran, öğreten etkinlikler ve sohbetlerle katılımcılara yılın son günlerinde keyifli günler yaşattı.

SEVİLEN İSİMLER İBSTALKS BULUŞMALARINDA AİLELERLE SOHBET ETTİ!

Ceyda Düvenci, Doğa Rutkay Kamal, Akasya Asıltürkmen, Alper Kul, Prof Dr. Norma Razon, Diyetisyen Dilara Koçak, Hande Birsay, Seren Fosforoğlu, Yazar Şermin Yaşar gibi ebeveynlik halleri ve çocuğa yönelik yaklaşımları ile fark yaratan pek çok ünlü anne ve uzman, ziyaretçilerle ebeveynlik ve çocuklarını nasıl büyüttükleri konularında düşüncülerini paylaştı.

Oldukça keyifli ve bilgilendirici sohbetlerin gerçekleştiği İBStalks buluşmaların da Ceyda Düvenci, Doğal Annelik'den bahsederken, çok kısa süre önce ikiz bebek sahibi olan Doğa Rutkay Kamal, yaşadığı bu süreçte kendisine, çocuklarına ve ailesine nasıl vakit ayırdığını, bazı çözümleri kendisinin nasıl bulduğunu ve bu sayede çok yakında yeniden ekranlara döneceğini anlattı. Espirili ve sempatik yaklaşımıyla dinleyicilerle keyifli sohbet gerçekleştiren Akasya Aslıtürkmen ise kızı Pera'nın bazı konularda kendisine nasıl ilham verdiğini ve onun doğumundan sonra her şeye daha farklı nasıl baktığını anlattı.

Ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle geçen İBStalks buluşmaları Doğum Koçu ve Hamilelik Eğitmeni Ayşe Öner'in konuşmasıyla son buldu.

İBS ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU!

Her yıl yüzlerce markanın katıldığı İBS Ödülleri 13 'ta halk oylamasının son bulmasıyla sahiplerini buldu. Binlerce anne ve anne adayının oylarıyla belirlenen ödüllerde Unibaby; Boyasız Şampuan ürünüyle '' Bebek Dostu ürün ödülüne layık görülürken, aynı zamanda bütün kategorilerin üstünde en fazla oy alan ürün seçildi. Toplamda 9 farklı kategoride düzenlenen yarışmada diğer ürünler ve kategorileri ise; Bardabas;' Çocuk Aktivite Kutularıyla, ''Aile Dostu Ürün'' ödülü, Inglesina; Fast Mama Sandalyesiyle ''Anne Dostu Ürün'' ödülü. BEEO; Beeopropolis Arı Sütü Ham Mal'' ürünüyle Çocuk Dostu Ürün'' ödülü, Water Wipes; Islak Mendil ürünüyle ''Hamile Dostu Ürün ödülü''; Doon By Deer ise Activity Gym ürünüyle ''İnovasyon'' ödülüne layık görüldü. Yazar Şermin Yaşar'a ''Yılın İlham Veren Annesi ödülü verilirken, Philips Avent de sosyal sorumluluk ödülü aldı.

YILIN SON GÜNLERİNDE İNDİRİMLİ VE İLGİNÇ ÜRÜNLER BU FUARDA

Aynı zamanda kendisi de bir anne olan IBS Fuar Kurucu Ortağı Seçil Fida; 3 gün boyunca ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştıklarını söyleyen Fida, ziyaretçilerimiz bu sene de markaların önemli oranlarda yaptığı indirimlerden faydalandığını bu da ziyaretçileri son derece memnun ettiğini belirtti. Pek çok yeni ürünle de ziyaretçilerin tanıştığını belirten Fida,bebeğin kilosunu, su sıcaklığını ölçen küvetler, tek bir tuşla kapanan araba koltukları gibi teknolojik ve enteresan ürünlerle de ziyaretçilerini buluşturmaktan dolayı oldukça mutlu olduklarını söyledi.

ÇOCUKLAR 3 GÜN BOYUNCA EĞLENCE'YE DOYDU

Alışveriş, sohbet ve eğlence'nin bir arada olduğu fuarda en fazla düşünülenler ise çocuklar oldu. Maşa ve Koca Ayı, Çocuk Diskosu, Teen Titan Go karakterleri çocuklardan büyük ilgi görürken, İmagineer Kids'in Renkler Atölyesi'nde çocuklar resim yaparken, ışıklı, bol renkli oyuncaklarla anın tadını çıkardı. Çocukların hayal dünyalarının gelişimine katkı sağlayan ''Peri Okulu''nda minik sihirbazlar öğrendikleri illüzyonlarla ebeveynlerini şaşırttı.

Ünlü zumba hocası Hülya Yıldırım'ın üç gün boyunca anne ve çocuklarla zumba atölyeleri yaptığı fuarda çocuklar ebeveynleriyle birlikte eğlendi. IBS sahne alanında profesyonel sporcularla çocuklar voleybol ve basketbol oynadı. Banu Türkoğlu'nun da katıldığı etkinlikte minikler Potanın Perileriyle profesyonel basketbol deneyimi yaşadı.

Yıllardır başarıyla adından söz ettiren IBS,bu yılda binlerce ziyaretçi tarafından ilgi gören Anne, Bebek, Çocuk fuarıyla aileleri konusunda uzman, başarılı markalarla bir araya getirerek onlara cazip fiyatlarla alışveriş ve eğlence dolu 3 gün yaşattı.

Kaynak: Bültenler

Manşet

Haberler