YILDIRIM TUĞRUL TÜRKEŞ HABERLERİ

Yıldırım Tuğrul Türkeş haber, Yıldırım Tuğrul Türkeş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yıldırım Tuğrul Türkeş

Yıldırım Tuğrul Türkeş

Doğum Yeri İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi 1.12.1954

Yıldırım Tuğrul Türkeş Kimdir ?

1 Aralık 1954'te İstanbul'da doğdu. Baba adı Alparslan, anne adı Muzaffer Şükriye'dir. Hacettepe Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümünü bitirdi. Ticaret Bakanlığında Basın Danışmanlığı, Ortadoğu gazetesinde Yönetim Kurulu Başkanlığı, PETKİM AŞ ve T.C.
Biyografinin devamı için tıklayın
Yıldırım Tuğrul Türkeş - 21.02.2020
Lefkoşa'da Çağdaş Türk Kadın Ressamları Sergisi açıldı
Serginin açılışına, KKTC Başbakanı Ersin Tatar, Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Tolga Atakan, Türkiye'nin Lefkoşa Büyükelçisi Ali Murat Başçeri, TÜDEV Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Yıldırım Tuğrul Türkeş, TİKA Lefkoşa Temsilcisi Pınar Özcan, Akdeniz Karpaz Üniversitesi Rektör Vekili Doç.
Yıldırım Tuğrul Türkeş - 29.01.2020
AK Parti'li Türkeş, Ukrayna'nın Ankara Büyükelçisi Sybiha ile görüştü
Türkiye-Ukrayna Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Yıldırım Tuğrul Türkeş, Ukrayna'nın Ankara Büyükelçisi Andrii Sybiha ile görüştü.
Yıldırım Tuğrul Türkeş - 12.07.2016
Tdk'nın Kuruluşunun 84. Yıl Dönümü
Başbakan Yardımcısı Yıldırım Tuğrul Türkeş, bir ülkede insanları bir arada tutan unsurların başında dilin geldiğini belirterek, "Türk dili de hem coğrafi yaygınlığı hem de konuşan nüfus sayısı bakımından, dünyada yaşayan en büyük ve zengin dillerden biridir.
Yıldırım Tuğrul Türkeş - 24.06.2016
Cihan Haber Ajansı Gündemi
-Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mabeyn Köşkü'nde İstanbul Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Ak'ı kabul edecek. Erdoğan, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda TÜMSİAD geleneksel iftar programına katılacak. (15.15-20.48-İstanbul) POLİTİKA -Başbakan Binali Yıldırım, partisinin genel merkezinde, MYK ve MKYK toplantılarına başkanlık edecek, ardından MKYK üyeleri ile iftarda buluşacak. (14.00-17.00-20.29-Ankara) -CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eski CHP Milletvekili Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk'ün Üsküdar Şakirin Camii'ndeki cenaze törenine katılacak. Kılıçdaroğlu akşam Kocaeli'nde düzenlenecek iftara iştirak edecek. (13.00-20.30-İstanbul-Kocaeli) -Malatya-Kayseri Karayolu üzerinde yapımı tamamlanan Karahan Tüneli'nin araç geçişine açılması dolayısıyla düzenlenecek törene Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ve Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz katılacak. Bakanlar çeşitli ziyaretlerde de bulunacak. (11.00-Malatya) -Başbakan Yardımcısı Yıldırım Tuğrul Türkeş, Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci ve yönetim kurulu üyelerini Çankaya Köşkü'nde kabul edecek.
Yıldırım Tuğrul Türkeş - 24.06.2016
Gündem / 24 Haziran 2016
(Londra) (Fotoğraflı) YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Başbakan Yardımcısı Yıldırım Tuğrul Türkeş, Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci ve yönetim kurulu üyelerini Çankaya Köşkü'nde kabul edecek.
Yıldırım Tuğrul Türkeş - 24.06.2016
Gündem Özeti / 24 Haziran 2016
(İstanbul/13.13/Kocaeli/20.44) YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Başbakan Yardımcısı Yıldırım Tuğrul Türkeş, Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci ve yönetim kurulu üyelerini Çankaya Köşkü'nde kabul edecek.
Yıldırım Tuğrul Türkeş - 23.06.2016
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kanaat Önderlerini Ağırlayacak
Başbakan Yardımcıları Mehmet Şimşek ve Yıldırım Tuğrul Türkeş, Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'in yanı sıra eski bakanlardan Zeki Ergezen ve Salih Yıldırım ile eski AK Parti Diyarbakır Milletvekili M.
Yıldırım Tuğrul Türkeş - 23.06.2016
Beştepe'deki İftara Doğu ve Güneydoğu'da Yaşayan Kanaat Önderleri Katılacak
Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek ile Başbakan Yardımcısı Yıldırım Tuğrul Türkeş'in yanı sıra Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez de iftardaki konuklar arasında olacak.
Yıldırım Tuğrul Türkeş - 17.06.2016
Başbakanlıktan "Kek Eş Başkanlıkları" Genelgesi
Başbakan Yardımcısı Yıldırım Tuğrul Türkeş: Kazakistan, Kırgızistan, Moğolistan, Moldova, Özbekistan, Tacikistan.
Yıldırım Tuğrul Türkeş - 27.05.2016
Kurullarda Görev Alacak Hükümet Üyeleri Belirlendi
Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu Yüksek Danışma Kuruluna, Başbakan Yardımcısı Yıldırım Tuğrul Türkeş başkanlık edecek.
Yıldırım Tuğrul Türkeş - 25.05.2016
Başbakan Yardımcılarının Görev Alanları Belli Oldu
Toplantıda yeni hükümetin programı üzerinde detaylı görüşmeler yapıldığını, ana fikir, atılacak adımlar ve hükümetin öncelikleri konularının masaya yatırıldığını açıklayan Kurtulmuş, Türkiye'nin iç ve dış güvenlik konularına ilişkin sunumlar yapıldığına dikkat çekti. Kurtulmuş, toplantıda başbakan yardımcılarına yapılan görevlendirmelere ilişkin şu bilgileri verdi: "Başbakan Binali Yıldırım, kendisini bağlı kurum ve kuruluşlar; MGK Genel Sekreterliği, MİT Müsteşarlığı TOKİ, Türkiye Yatırım Destek ve Tanıtımı Ajansı Başkanlığı, Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü, Tanıtma Fonu Kurulu Genel Sekreterliği. Başbakan yardımcısı Nurettin Canikli, TBMM ile ilişkiler, reformların ve yatırımların koordinasyonu ve izlenmesi, yatırım ortamının iyileştirilmesi; ilişkili kurum ve kuruluşları, Sermaye Piyasası Kurulu başkanlığı, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu. Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek; Hazine Müsteşarlığı, Merkez Bankası, Ziraat Bankası, Halk Bankası, Vakıflar Bankası ve Kalkınma Bankası. Başbakan Yardımcısı Yıldırım Tuğrul Türkeş'in görevleri, MGK'nın tavsiye kararlarının ve görüşlerinin değerlendirilmek üzere Bakanlar kuruluna sunulması ve kabul edilmesi halinde bu tavsiye kararlarının koordinasyonu ve izlenmesi, Kıbrıs ile ilgili koordinasyon işleri, Medeniyetler İttifakı Projesinin yürütülmesi, 100.
Yıldırım Tuğrul Türkeş - 24.05.2016
TBMM Genel Kurulu, Kahraman Başkanlığında Toplandı
Kahraman, 65. Hükümet programının ne zaman Genel Kurula sunulacağını, Bakanlar Kurulu sırasında oturan Başbakan Yardımcısı Yıldırım Tuğrul Türkeş'e sordu.
Yıldırım Tuğrul Türkeş - 24.05.2016
Türkeş'e Üçüncü Kez Başbakan Yardımcılığı Görevi Verildi
Geçici Seçim Hükümeti'nde, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun, muhalefet partilerinden Bakanlar Kurulu üyeliği için yaptığı teklifi kabul eden 3 milletvekilinden biri olan Yıldırım Tuğrul Türkeş, 3'üncü kez Başbakan Yardımcılığı görevine atandı.
Yıldırım Tuğrul Türkeş - 24.05.2016
65. Hükümet'in Kurulması
Başbakan Binali Yıldırım başkanlığındaki yeni kabinde şu isimler yer aldı: Başbakan Yardımcıları Numan Kurtulmuş, Yıldırım Tuğrul Türkeş, Mehmet Şimşek, Veysi Kaynak ve Nurettin Canikli.
Yıldırım Tuğrul Türkeş - 24.05.2016
İşte Yeni Kabine
Türkiye Cumhuriyeti'nin 65. Hükümeti açıklandı.
Yıldırım Tuğrul Türkeş - 13.05.2016
Kocaeli'de Toplu Açılış Töreni
Törene, Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Başbakan Yardımcısı Yıldırım Tuğrul Türkeş, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzel, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu da katıldı.
Yıldırım Tuğrul Türkeş - 13.05.2016
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Fahri Doktora Tevcih Töreni
Toplantıya Başbakan yardımcıları Numan Kurtulmuş, Yalçın Akdoğan, Yıldırım Tuğrul Türkeş, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzel, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu katıldı.
Yıldırım Tuğrul Türkeş - 13.05.2016
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kocaeli'de
Cuma namazında Başbakan yardımcıları Numan Kurtulmuş, Yalçın Akdoğan, Yıldırım Tuğrul Türkeş, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık ile Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım da Erdoğan'a eşlik etti.
Yıldırım Tuğrul Türkeş - 03.05.2016
3 Mayıs Türkçülük Günü
Başbakan Yardımcısı Yıldırım Tuğrul Türkeş, "Ne zaman Türk milleti kaosa, kumpasa sürüklenmek istense, ne zaman Türk milleti ve devleti yıkılmaya teşebbüs edilse, Türk milliyetçileri yine orada olacak, milletinin hizmetinde var olmaya, kafesleri yırtmaya, kaosları aşmaya, oyunları bozmaya ve milletini her şart altında iyi duruma getirmeye devam edecektir.
Yıldırım Tuğrul Türkeş - 30.04.2016
Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesinin 20. Kuruluş Yılı
Cengiz Aytmatov Kampüsü'ndeki Konser Salonu'nda yapılan kutlamaya Başbakan Yardımcısı Yıldırım Tuğrul Türkeş, Kırgızistan Cumhurbaşkanlığı İdaresi Dış Politika Bölüm Başkanı Sapar İsakov, Başbakan Yardımcısı Gülmira Kudayberdiyeva, Eğitim Bakanı Elvira Sariyeva, Sağlık Bakanı Talantbek Batıraliyev, Kırgızistan'ın Ankara Büyükelçisi İbrahim Cunusov, Türkiye'nin Bişkek Büyükelçisi Metin Kılıç, milletvekilleri, diplomatlar, akademisyenler, konuk rektörler ve üniversite camiası katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Yıldırım Tuğrul Türkeş Haberleri | Yıldırım Tuğrul Türkeş Kimdir - Haberler - Yıldırım Tuğrul Türkeş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yıldırım Tuğrul Türkeş kimdir, hayatı ve biyografisi. Lefkoşa'da Çağdaş Türk Kadın Ressamları Sergisi açıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.09.2021 23:49:01. #1.13#

title