Yeteneğine Güvenen Çocuklar Buluşuyor

Yeteneğine Güvenen Çocuklar Buluşuyor

06.04.2018 09:45 | Son Güncelleme: 06.04.2018 09:45
Yeteneğine Güvenen Çocuklar Buluşuyor

Kahramanmaraş'ın ilk ve tek, bölgenin ise en büyük alışveriş merkezi olan Piazza, Nisan ayı boyunca çocukları mutlu edecek birbirinden eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yapacak.

Her yaş grubundan bireylere yönelik hazırlanan etkinliklerle Kahramanmaraş Piazza Avm ziyaretçilerine alışverişten daha fazlasını sunuyor.

Nisan ayında özellikle çocuklara unutulmaz çocukluk anıları yaşama fırsatı sunacak etkinlikler; Simya Koleji ve Piazza Avm işbirliğiyle gerçekleşecek. 7 Nisan'da Resim ve Görsel Sanatlar Atölyesi çalışmalarıyla başlayacak etkinlik programı. 8 Nisan'da Akıl Oyunları, 14 Nisan'da Mutfak Atölyesi'nde pasta süsleme yarışması, 15 Nisan'da Çocuk Üniversitesi, 20 Nisan'da " 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına" özel gösteriler, 21 Nisan'da Müzik Atölyesi, 22 Nisan'da sportif faaliyetler, 27 - 28 ve 29 Nisan'da Bilim Şenliği Sergisi, 28 Nisan'da Geleneksel El Sanatları Ebru Atölyesi, 29 Nisan'da Ahşap Atölyesi, 2, 3 ve 4 Mayıs'ta ise ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin resim sergisi ile devam edecek. Hem eğitici hem eğlendirici faaliyetlerle çocuklara unutulmaz anlar yaşatacak etkinliklere, yeteneğine güvenen tüm çocuklar ücretsiz olarak katılabilecek.

RED KİT İLE BU ŞEHRİN KAHRAMANLARI PİAZZA' DA BULUŞUYOR

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilecek "Lucky Luke (Red Kit) " etkinliği ise çocukları eğlencenin doruğuna çıkaracak. Birbirinden eğlenceli bölümlerden oluşan "Lucky Luke" etkinliği, 20-23 Nisan tarihleri arasında saat 12.00 ile 20.00 arasında gerçekleşecek. Aynı gün içinde 50 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm ziyaretçilerimizin; 4 ile 12 yaş arası çocukları Lucky Luke etkinliğine ücretsiz katılabilecekler.

KAHRAMANMARAŞ'IN GÜZELLİKLERİ SERGİLENECEK

Nisan ayında çocuklar, eğitici ve eğlendirici etkinliklerle hoşça vakit geçirirken, sanatseverler de Fotoğraf Sanatçısı Arif Avize'nin kişisel fotoğraf sergisinde bir araya gelecek. 9 Nisan'da AVM'nin ortak kullanım alanında açılacak sergide, kentin tarihi ve doğal güzelliklerini anlatan fotoğraflarla adeta görsel bir şölen sunulacak. Sergi 15 Nisan tarihine kadar gezilebilecek.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title