Haberler

Yozgat Milletvekilleri Ankara'da Yozgatlı Bürokratlara Bir Araya Geldi

AK Parti Yozgat Milletvekilleri başkent Ankara’da çeşitli kamu ve kuruluşlarında görev yapan Yozgatlı bürokratlar ile ‘Yozgat Sevdalıları Proje Platformu’ adı altında bir araya geldi.

Ak Parti Yozgat Milletvekilleri başkent Ankara'da çeşitli kamu ve kuruluşlarında görev yapan Yozgatlı bürokratlar ile 'Yozgat Sevdalıları Proje Platformu' adı altında bir araya geldi.

TESKOMB'da gerçekleştirilen toplantıya Yozgat Milletvekilleri Abdulkadir Akgül, Yusuf Başer, Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç ve Ankara'da görev yapan bürokratlar katıldı.

Toplantıda bundan sonraki dönemde aylık yapılacak toplantıların koordinasyonunu ve yönetimini sağlamak amacıyla 6 kişiden oluşan Koordinasyon Komitesi kuruldu

Toplantıda konuşan ve toplantısına ev sahipliği yapan Yozgat Milletvekili ve TESKOMB Genel Başkanı Abdulkadir Akgül, bürokrasinin böylesi bir toplantıyı gerçekleştirmiş olmasının mutluluk verici olduğunu söyledi. Akgül, "Yozgat milletvekilleri olarak gerek yasama faaliyetlerinde, gerek parti genel merkezi görevlerinde gerekse Yozgat konusunda yoğun bir tempoda görev yapmaya devam ediyoruz. Yozgatlı bürokratlarımızın Ankara'da böylesi bir organizasyona imza atması bizi sevindirdi. Bende TESKOMB'da bu organizasyona ev sahipliği yaparak destek olmak istedim. Milletvekili arkadaşım Yusuf Başer ve Yozgat Valimiz Kemal Yurtnaç burada. Bu güzel sinerjiyi inşallah enerjiye dönüştüreceğiz, daha geniş katılımlı toplantılarla Yozgat'a fayda sağlayacağız." diye konuştu.

Ak Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer'de yaptığı konuşmada, "Yozgat'ın problemlerinin halli için Adalet Bakanımız ve tüm milletvekili arkadaşlarımızla kıyasıya çalışıyoruz. Ankara bürokrasisinde etkin pozisyonda olan çok sayıda bürokratımız var. Bir çoğu birbirini tanımıyor. Hepimizin ortak kaygısı Yozgat'tır. Yozgat sevdalısı bürokratlarımızın siyasilerimizle bir araya gelmesi yıllardır özlemini duyduğum bir husus. Bu güzel ortamda bu birlikteliğin sağlanmasından mutluluk duyuyorum. İnşaallah bu birlikteliği daim kılacağız. Yozgat'ımızın problemleri halli için siyasetçi ve bürokratımızla yek vücut olacağız. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını ve devamlılık arz etmesini diliyorum." ifadelerini kullandı.

Daha sonra toplantıda Yozgat için ne yapılabilir konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. - YOZGAT

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Yusuf Başer AK Parti Yozgat Yerel Haberler

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Bakmadan Geçme

Ötenazi nedir? Ötenazi ne demek? Ötenazi sokak hayvanları yasasından çıkarılıyor mu? Çanakkale'de deprem mi oldu? Çanakkale'de son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi Kreatin saç döker mi? Kreatin saça ne yapar? Gaziantep GASKİ su kesintisi: Gaziantep'te sular ne zaman gelecek? Nizip, İslahiye, Nurdağı 22-23 Temmuz 2024 GASKİ su kesintisi listesi! Kadınlar evlendikten sonra sadece kendi soyadını kullanabilir mi? Evli kadın sadece kendi soyadını kullanabilir mi? Adana ASKİ su kesintisi: Adana'da sular ne zaman gelecek? Tufanbeyli, Aladağ, Saimbeyli 22-23 Temmuz 2024 Adana su kesintisi listesi! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? Akşehir, Beyşehir, Çumra 22-23 Temmuz 2024 Konya su kesintisi listesi! MARAŞ'TA YANGIN SON DAKİKA! Maraş-Dulkadiroğlu ilçesinde orman yangını söndürüldü mü, son durum nedir? İstanbul baraj doluluk oranı düşüyor mu, barajlar yüzde kaç dolu? Güncel İSKİ baraj doluluk oranı! 22 Temmuz barajların doluluk oranı yüzde kaç? BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? Mustafakemalpaşa, Nilüfer, Osmangazi 22-23 Temmuz 2024 Bursa su kesintisi listesi! ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? Muratpaşa, Alanya, Manavgat 22-23 Temmuz 2024 Antalya su kesintisi listesi! ENFLASYON BEKLENTİSİ TEMMUZ 2024 l Temmuz ayı enflasyonu ne zaman açıklanacak? 2024 Temmuz ayı enflasyon beklentisi anketi paylaşıldı mı? ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? Sincan, Gölbaşı, Beypazarı 22-23 Temmuz 2024 Ankara su kesintisi listesi! CANLI maç izle! (TÜM MAÇLAR) Canlı şifresiz donmadan HD maç izle! 22 Temmuz günün maçları nereden izlenir? 23 Temmuz 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, KARİYER, SAĞLIK burç yorumları! 23 Temmuz burç yorumları nedir?
Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title