Haberler

Yerköy Belediye Başkanı Ağaoğlu'ndan Öğrencilere Ödül

Abone Ol

Yozgat'ın Yerköy İlçe Belediye Başkanı Mehmet Ağaoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla düzenlenen resim yarışmasında dereceye giren öğrencileri altın ile ödüllendirdi...

Yozgat'ın Yerköy İlçe Belediye Başkanı Mehmet Ağaoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla düzenlenen resim yarışmasında dereceye giren öğrencileri altın ile ödüllendirdi.

Yerköy Belediye Başkanı Mehmet Ağaoğlu, Yerköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

etkinlikleri kapsamında

düzenlediği 'resim' yarışmasında dereceye giren öğrencileri makamında kabul etti. Başarılı öğrencileri çeyrek altın ile ödüllendiren Başkan Ağaoğlu, "Öğrencilerimiz Cumhuriyet Bayramı ile ilgili duygularını yaptıkları resimlerle yansıtmışlar ve yapılan değerlendirmelerde dereceye girmişlerdir. Bizde belediye olarak öğrencilerimizin bu başarılarını ödüllendirmek istedik. Öğrencilerimize başarılar diliyorum, inşallah resim yapma yeteneklerini daha da geliştirirler." dedi.

Düzenlenen resim yarışmasında birinci olan Cengiz Topel İlköğretim Okulu öğrencisi İbrahim Akar, ikinci olan TOKİ İlköğretim Okulu öğrencisi Ayşegül Özgül, üçüncü olan Atatürk İlköğretim Okulu öğrencisi Pınar Uyar, verdiği ödülden dolayı Başkan Ağaoğlu'na teşekkür etti. - YOZGAT

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Mehmet Ağaoğlu Yozgat Yerköy Yerel Haberler

Bakmadan Geçme

Ziraat Türkiye Kupası Trabzonspor rakibi kim oldu? Trabzonspor ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası Beşiktaş rakibi kim oldu? Beşiktaş ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası Fenerbahçe rakibi kim oldu? Fenerbahçe ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası Galatasaray rakibi kim oldu? Galatasaray ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası kura çekimi ne zaman? Masterchef Sergen ve Dilara sevgili mi? Masterchef 2023 Sergen Özen ve Dilara Başaran sevgili mi, açıklama geldi mi? 8 Aralık 2023 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? 8 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 8 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Elazığ deprem mi oldu? Az önce deprem mi oldu? SON DAKİKA! Elazığ depremleri! 8 Aralık Cuma AFAD ve Kandilli deprem listesi! 8 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 8 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 8 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 8 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 8 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Çarkıfeleği kim sunacak, Çarkıfelek ne zaman hangi kanalda? 8 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title