Haber : Selçuk İletişim, Altın Koza'dan Ödüllerle Döndü - Haberler

Haberi Paylaş

Selçuk İletişim, Altın Koza'dan Ödüllerle Döndü

Selçuk İletişim, Altın Koza'dan Ödüllerle Döndü

Adana Büyükşehir Belediyesi’nce 19-25 Eylül 2016 tarihlerinde düzenlenen 23. Uluslararası Adana Film Festivali sonucunda Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi, 2 ödül alarak büyük bir başarıya imza attı.

Adana Büyükşehir Belediyesi'nce 19-25 Eylül 2016 tarihlerinde düzenlenen 23. Uluslararası Adana Film Festivali sonucunda Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi, 2 ödül alarak büyük bir başarıya imza attı.

İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölüm Başkanı Prof. Dr. Aytekin Can ve Öğr. Gör. Kadir Yalçın'ın davetli olarak katıldığı Çukurova Üniversitesi Kongre Merkezi'nde düzenlenen 23. Uluslararası Adana Film Festivali Ulusal Öğrenci Filmleri Yarışması, kurmaca, canlandırma, deneysel ve belgesel dallarında gerçekleştirildi. 30 filmin finale katıldığı festival kapsamında, Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü öğrencileri Eren Bektaş ve İbrahim Aybek'in yönetmenliğini yaptığı "Musahip" adlı film, "Belgesel" dalında birinciliğe layık görüldü. Yönetmenliğini Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü öğrencisi Mehmet Ali Sevimli'nin "En Yeni Gerçekçilik" adlı filmi ise "Kurmaca" dalında jüri özel ödülü aldı. - KONYA

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Adana Büyükşehir Belediyesi Selçuk Üniversitesi Sinema Eylül Yerel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title