Haberler

Rektör Kılıç ve Senato Üyelerinden İl Emniyet Müdürü Altunay'a Destek ve Taziye Ziyareti

NEVŞEHİR(HA)-Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, Senato Üyeleri ile birlikte Nevşehir İl Emniyet Müdürü Mehmet Altunay’a destek ve taziye ziyaretinde bulundu.

NEVŞEHİR(HA)- Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, Senato Üyeleri ile birlikte Nevşehir İl Emniyet Müdürü Mehmet Altunay'a destek ve taziye ziyaretinde bulundu.

NEÜ Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç beraberinde Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Davut Kılıç ve Prof. Dr. Mehmet Köçer, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Dursun Erdem, Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İlyas Gökhan, Ürgüp Sebahat ve Erol Toksöz Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Tuncay Bülbül ile birlikte Nevşehir İl Emniyet Müdürü Mehmet Altunay'ı makamında ziyaret etti.

İstanbul Beşiktaş Vodafone Arena Stadı yakınında bölücü terör örgütü PKK tarafından polis ve vatandaşlarımızın şehit olduğu saldırıyı şiddetle kınayarak İl Emniyet Müdürü Altunay'a taziyede bulunan Rektör Prof. Dr. Filiz Kılıç ve beraberindeki heyet, saldırıda yaralılara acil şifalar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Emniyet Müdürü Mehmet Altunay ise, tüm emniyet teşkilatı adına Rektör Prof. Dr. Filiz Kılıç ve beraberindeki heyete üzüntülerini paylaşarak vermiş oldukları desteklerinden dolayı teşekkürlerini sundu. - NEVŞEHİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Hacı Bektaş Davut Kılıç Filiz Kılıç Nevşehir Yerel Haberler

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

İstanbul'da perdeleri açarak cinsel içerikli film izleyen çift mahalleyi ayağa kaldırdı

İstanbul'da perdeleri açarak cinsel içerikli film izleyen çift mahalleyi ayağa kaldırdı

4 cinayet, onlarca suç! İlk duruşmada örgüt lideri dahil tüm tutuklular tahliye edildi

4 cinayet, onlarca suç! İlk duruşmada örgüt lideri dahil tüm tutuklular tahliye edildi

Bakmadan Geçme

Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor? 1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Türkiye İspanya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Türkiye İspanya U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Efsane Milan kadrosu! Efsane Milan kadrosunda kimler var, hangi yıl, neden efsane oldular? Marmara'da deprem mi oldu? Marmara'da son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi
Yazılım kaynaklı sorun nedeniyle ATM'ye giden vatandaşlar eli boş döndü

Yazılım kaynaklı sorun nedeniyle ATM'ye giden vatandaşlar eli boş döndü

title