Minik Öğrencilerden Babalar Günü Kutlaması - Haberler
Haberi Paylaş

Minik Öğrencilerden Babalar Günü Kutlaması

İhlas Haber Ajansı - Yerel
Minik Öğrencilerden Babalar Günü Kutlaması

Diyarbakır Şehit Teğmen Ayfer Gök Anaokulu Zambaklar sınıfı minik öğrencileri ilk Babalar Günü kutlamalarını yaptı.

Diyarbakır Şehit Teğmen Ayfer Gök Anaokulu Zambaklar sınıfı minik öğrencileri ilk Babalar Günü kutlamalarını yaptı.

Şehit Teğmen Ayfer Gök Anaokulu Zambaklar sınıfı öğretmeni Gülcan Fidan öncülüğünde Babalar Günü'nü erken kutlayan 5 yaşındaki minik öğrenciler, okul idaresi, öğretmenler ve sınıf ablalarının yardımı ile babalarına özel hediyeler yaptı. Okul idaresi ve sınıf öğretmeni tarafından temin edilen beyaz tişört üzerine kendi ellerini çizen minik öğrenciler, tişörte 'Evimizin yıkılmaz direği, canım babacığım' yazarak babalarının karşısına çıktı. Minik öğrenciler ayrıca Babalar Günü dolayısıyla sınıflarına gelen babalarına sınıf öğretmeni Gülcan Fidan desteği ile kartondan yaptıkları gömlek, çizdikleri resimler ve birer kalem hediye etti. Minik öğrenciler tarafından yapılan bir birinden güzel ve özel hediyeleri alan babalar çocuklarına sarılarak teşekkür etti.

Zambaklar sınıfında eğitim öğretim gören 16 öğrenci, okulların tatil olması dolayısıyla Babalar Günü etkinliklerini erkene alıp, ders bitiminde okula gelen babalarına büyük bir sürpriz yaptı. Sınıfa girdiklerinde çocuklarının kendileri için giydikleri tişört ve hazırladıkları hediyeleri gören babalar bu özel günü telefonları ile kaydetti. Bu sürpriz karşısında mutlu olan babalar, çocuklarına fikir veren ve hediye hazırlamakta destek sunan sınıf öğretmeni Gülcan Fidan'a da katkılarından dolayı teşekkür etti. - DİYARBAKIR

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Babalar Günü, Diyarbakır, Ayfer Gök, Yerel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title