Haberler

Milletvekillerinin Çilimli Çıkarması

Abone Ol

Ak Parti Düzce Milletvekilleri Fevai Arslan ve Osman Çakır Çilimli ilçesinde ziyaretlerde bulundular.

Ak Parti Düzce Milletvekilleri Fevai Arslan ve Osman Çakır Çilimli ilçesinde ziyaretlerde bulundular.

Ak Parti Düzce Milletvekilleri Fevai Arslan ve Osman Çakır beraberinde Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz ile birlikte Çilimli Ak Parti İlçe Teşkilatını ziyaret ettiler. Fevai Arslan, teşkilatlara büyük önem verdiklerini belirterek "Demokraside mesafe aldık. Gerçek demokrasi ile yöneltilen ülkeler gelişiyor. Demokrasiden taviz vermeden kalkınma ve gelişmeyi sürdürmeliyiz. Demokraside halk önemlidir. Halk her zaman haklıdır. Vatandaşa rağmen başarılı olamazsınız. Hem vatandaşın katılımı sağlayacaksınız hem de duasını alacaksınız. Milletine aşık dünya lideri bir Başbakanımız var. Halktan kopmadan çalışmak zorundayız. Omurgamızı oluşturan teşkilata çok önem veriyoruz. İl Başkanlığımız, İlçe Başkanlığımızdan, Kadın Kollarımızdan, Gençlik Kollarımızdan, Belde Teşkilatlarımızdan ve Mahalle temsilciklerimizden bize akan bilgilere önem veriyoruz" dedi.

Milletvekili Osman Çakır göreve geldiklerinden bu yana Düzce için iyi bir şeyler yapmak amacıyla çalıştıklarını, hedeflerinin Düzce'ye bir çivi daha fazla çakmak olduğunu söyledi

Milletvekilleri ardından ilçede köy muhtarları ve yönetim kurulu ile istişare toplantısına katıldılar. - DÜZCE

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Fevai Arslan Ak Parti Çilimli Düzce Yerel Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title