Haberler

Milletvekili Kaya ve Başkan Soylu'dan Referandum Turu

Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, referandum çalışmaları kapsamında Özdere’de vatandaşlarla bir araya gelerek, ’Evet’ oyu istedi.

Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, referandum çalışmaları kapsamında Özdere'de vatandaşlarla bir araya gelerek, 'Evet' oyu istedi.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemiyle ilgili 16 Nisan tarihinde gerçekleşecek referandum için çalışmalar yürüten Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, Özdere'de vatandaşlarla buluştu. AK Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya'nın da katıldığı referandum çalışmasında vatandaşlara referandumda neden 'Evet' tercihinin yapılması gerektiği anlatıldı. Hafta sonu gerçekleşen Özdere'de ki referandum çalışmasında ilk durak Çukuraltı Mahallesi oldu. AK Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya burada yaptığı konuşmada, yeni sistem ile siyasi krizlerin ortadan kalkacağını ve Türkiye'nin kazanacağını ifade etti. Başkan Soylu da, anayasanın 15 maddesinde yapılacak değişikliğe karşı çıkanların Türkiye'nin yükselişini engellemek isteyenler olduğunu, bu nedenle vatanını, milletini seven herkesin referandumda evet demesi gerektiğini dile getirdi.

AK Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya ile Çukuraltı Mahallesindeki referandum çalışmasının ardından Cumhuriyet Mahallesinde vatandaşlarla buluşan Başkan Soylu, anayasanın 18 maddesinde yapılacak değişiklikleri madde madde vatandaşlara anlattı. Rejim değişikliği söylemlerinin doğru olmadığını ifade eden Başkan Soylu, "Türkiye'nin rejimi belli. Kimse yalanlarla vatandaşımızı kandırmasın. Yapılmak istenen sistem değişikliği. Anayasa'da ki bazı maddelerde yapılacak değişiklik ile Türkiye kazanacak. Geleceğimiz için, yarınlarımız için 16 Nisan'da herkesin evet demesi gerekiyor" dedi. - İZMİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Bülent Soylu Menderes Özdere Politika Haberler

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

ÖSYM'den emsal niteliğinde karar! Mağduriyet yaşayan öğrenciler tekrar sınava girecek

ÖSYM'den emsal niteliğinde karar! Mağduriyet yaşayan öğrenciler tekrar sınava girecek

2024 YKS'ye İstanbul damgası! 5 aday sınavdan birinci çıktı

2024 YKS'ye İstanbul damgası! 5 aday sınavdan birinci çıktı

Bakmadan Geçme

İŞLETME BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS İşletme taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! CANLI ALTIN KURU | Bugün çeyrek altın fiyatı ne kadar, kaç TL? 16 Temmuz altın fiyatı! Gram altın kaç lira? HUKUK BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Hukuk taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! YKS yerleştirme puanı nedir? Ek yerleştirme puanı nedir, nasıl kullanılır? Evde bakım yardımı hesaplara yattı mı? Evde bakım yardımı ne kadar? Antalya'da aylarca işkence gören genç kimdir? Olay ne, nerede oldu? 3. DÖNEM AÖL SINAVA GİRİŞ BELGESİ 2024 l AÖL 3. Dönem sınav yerleri açıklandı mı ? YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Yazılım Mühendisliği taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS psikoloji taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! ÖN LİSANS NEDİR? Ön Lisans 2 yıllık mı oluyor? 2 yıllık bölümler hangileri? Çocuk Gelişimi Tavan/Taban Puanları 2024 | Devlet ve özel üniversite çocuk gelişimi başarı sıralaması ve kontenjanları arttı mı? 2 ve 4 yıllık bölümler neler? 2 yıllık ve 4 yıllık üniversite arasındaki farklar neler? 2 yıllık bölümler TYT puanıyla mı alıyor? Hemşirelik Tavan/Taban Puanları 2024 | Devlet ve özel üniversite hemşirelik başarı sıralaması ve kontenjanları arttı mı? Bilgisayar Programcılığı taban puanları açıklandı mı? 2024 Bilgisayar Programcılığı taban puanları! Bisiklet parkurundaki gençlere saldırı! Olay ne, nerede oldu?
Vatandaşlar, plajda aşırı samimi hareketler sergileyen çifti uyarınca kavga çıktı

Vatandaşlar, plajda aşırı samimi hareketler sergileyen çifti uyarınca kavga çıktı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title