Haberler

Menderes'te İftarlar Bir Başka Güzel

Menderesliler, Menderes Belediyesi’nin düzenlediği iftar sofralarında bir araya geliyor.

Menderesliler, Menderes Belediyesi'nin düzenlediği iftar sofralarında bir araya geliyor. AK Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya da, Menderes'te vatandaşlarla birlikte iftarını açtı.

Menderes Belediyesi tarafından Ramazan ayı boyunca Menderes 19 Mayıs Stadı önünde yer alacak iftar sofraları her gün bin 500 kişiyi ağırlıyor. Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu'nun da katıldığı iftar sofralarının misafiri AK Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya oldu. Kaya, Başkan Soylu ile birlikte vatandaşlara kendi elleriyle yemek dağıttı.

"Bir ve beraberiz"

Açılan orucun, edilen duaların ardından konuşan Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, "Menderes Belediyesi olarak bizim dönemimizde başlattığımız iftar sofralarımızı bu yıl da sürdürüyoruz. Her akşam 19 Mayıs Stadımız önünde vatandaşlarımızla birlikte iftarımızı açıyoruz. Her gün bin 500 kişilik iftar sofralarımızda bir ve beraber oluyoruz. Sadece ilçe merkezimizde değil, farklı günlerde farklı mahallerimizde de iftar sofralarımızı da kuracağız. Allah tuttuğumuz oruçları, ettiğimiz duaları kabul etsin" dedi.

Menderes'te Ramazan ruhu

AK Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya da, Menderes'te Ramazan'ın ruhunun en güzel şekilde yaşandığını belirterek, "11 ayın sultanı Ramazan Menderes'te en güzel şekilde yaşanıyor. Belediyemiz yaptığı Ramazan etkinlikleriyle vatandaşlarımıza Ramazan'ın ruhunu yaşatmayı sürdürüyor. Başkanımız Bülent Soylu'ya ve ekibine çalışmalarından ötürü teşekkür ederim" diye konuştu. - İZMİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Bülent Soylu Atila Kaya Menderes İzmir Yerel Haberler

İstanbul'daki Aydos Ormanı'nda yangın çıktı! Alevler yerleşim yerlerine doğru ilerliyor

İstanbul'daki Aydos Ormanı'nda yangın çıktı! Alevler yerleşim yerlerine doğru ilerliyor

Emeklilik sistemi değişiyor mu? Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni yasama dönemini işaret etti

Emeklilik sistemi değişiyor mu? Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni yasama dönemini işaret etti

Kontrolden çıkan TOGG 3 metre yüksekten düştü: 1'i ağır 5 yaralı

Kontrolden çıkan TOGG 3 metre yüksekten düştü: 1'i ağır 5 yaralı

Bakmadan Geçme

Akın Akınözü kimdir? Akın Akınözü kaç yaşında ve nereli? 21 Temmuz TV yayın akışı! Bu akşam TV'de hangi diziler, filmler var? 21 Temmuz Pazar ATV, Kanal D, Star, Show'da neler var? 21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Büyükçekmece hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Büyükçekmece nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Masterchef Yudum kimdir, kaç yaşında? Yudum Kıvanç Kaya kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Alper kimdir, kaç yaşında? Alper Öztamur kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Enes Şahin kimdir, kaç yaşında? Enes Şahin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Ekiz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi?
AK Partili Türkeş'ten sokak hayvanları düzenlenmesine tepki: Bu doğru bir şey değil

AK Partili Türkeş'ten sokak hayvanları düzenlenmesine tepki: Bu doğru bir şey değil

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title