Mardin Osb'de Mali Kurul Toplantısı - Haberler
Haberi Paylaş

Mardin Osb'de Mali Kurul Toplantısı

AA - Yerel
Mardin Osb'de Mali Kurul Toplantısı

Mardin Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) Mali Kurul Toplantısı yapıldı.

Mardin Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) Mali Kurul Toplantısı yapıldı.

Yönetim kurulu toplantı salonunda yapılan toplantıya İl Defterdarı Zafer Güler, Mardin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Ali Tutaşı, Kızıltepe Ticaret Odası Başkanı Mahmut Dündar, Mehmet Şerif Öter ve Bakanlık temsilci ile müteşebbisler katıldı.

2014 yılı faaliyet raporu ve harcamaları okunarak ibra edildildiği toplandıda, 2016 yılı yatırım, harcama ve hedefleri belirlendi.

OSB Başkan Vekili Nasır Duyan, müteşebbislerin seçtikleri mali kurulun görevini yerinde ve şeffaf bir şekilde yaptıklarını söyledi.

Üyelerin istediği gibi gelir-gider tablosunu inceleyebileceğini ifade eden Duyan, "SB'nin sorunsuz bir hale gelmesini hedefliyoruz. Alt yapı çalışmalarını tamamladık. Üst yapı çalışmalarında da mesafe katettik. Sanayicilerimizin hareket kabiliyetini arttırmak ve yaşam alanlarını iyileştirmek istiyoruz. Harcamalarımızı yaparken en ince detaylara kadar iniyoruz. Kolay kazanamadığımız paramızı harcarken de itina gösteriyoruz" şeklinde konuştu.

AA / Yerel

Organize Sanayi Bölgesi Zafer Güler Kızıltepe Mardin Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title