Haberler

Konya haberleri: Hüyük'ten kısa kısa

Güncelleme:

Konya haberi: Hüyük Kaymakamı Hasan Çimer, ilçede yaşayan gaziler onuruna verilen yemekte gaziler ile şehit yakınlarıyla bir araya geldi.

Hüyük Kaymakamı Hasan Çimer, ilçede yaşayan gaziler onuruna verilen yemekte gaziler ile şehit yakınlarıyla bir araya geldi.

19 Mayıs Gaziler Günü dolayısıyla verilen yemekte konuşan Kaymakam Çimer, gazilik ve şehitlik müessesesinin önemine ve kutsiyetine dikkati çekerken, devlet olarak her zaman yanlarında olduklarını vurguladı.

Yemeğe Beyşehir Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Küçük, İlçe Jandarma Komutanı Adem Başaran, İlçe Emniyet Amiri Dursun Ali Özer, daire amirleri, gaziler ve şehit yakınları katıldı.

Şehit polis memurunun ismi kütüphanede yaşatılacak

İstanbul'da 11 Aralık 2016 tarihinde yaşanan bombalı terör saldırısında 22 yaşında şehit düşen ve naaşı memleketi Göçeri Mahallesi'nde defnedilen polis memuru Oğuzhan Duyar'ın ismi bir kütüphaneye verildi.

Şehit polisin isminin yaşatılacağı kütüphanenin açılışına İlçe Kaymakamı Hasan Çimer, Beyşehir Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Küçük, İlçe Jandarma Komutanı Adem Başaran, İlçe Emniyet Amiri Dursun Ali Özer, daire amirleri, şehit ailesi ve vatandaşlar katıldı.

Yapılan duanın ardından Şehit Oğuzhan Duyar Kütüphanesi kurdele kesimiyle hizmet vermeye başladı.

Kaynak: AA / Yerel

19 Mayıs Hisarcık Hüyük Haberler

Bakmadan Geçme

Birol Güven kimdir, Birol Güven, kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Galatasaray UEFA Konferans ligi muhtemel rakipleri kim? 2024 Müftüler Kararnamesi yayınlandı! İşte yeni Bayburt, Batman, Sinop, Kocaeli, Çorum, Balıkesir, Kırıkkale, Bingöl, Tunceli, Hakkari müftüleri! Galatasaray elendi mi, Galatasaray Avrupa'dan elendi mi (Sparta Prag)? 23 Şubat 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 23 Şubat Cuma Hutbesi yayınlandı! 23 Şubat Cuma Hutbesi tam metni! Diyanet 23 Şubat Cuma Hutbesi! 23 Şubat İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 23 Şubat Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 23 Şubat 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 23 Şubat 2024 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? 23 Şubat Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 23 Şubat AFAD ve Kandilli deprem listesi! 23 Şubat Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 23 Şubat 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 23 Şubat Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 23 Şubat İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! Fenerbahçe'nin UEFA Konferans Ligi muhtemel rakipleri kim?
title