Haberi Paylaş

Kayseri protokolünden 'Gesi Bağları' türküsü

Yerel Haberler

Kayseri protokolünden 'Gesi Bağları' türküsü Başkan Büyükkılıç'tan İHA'ya övgü Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç: "Bu görüntü dünyaya yayılacak" Kayseri Valiliği ve KUMSmall AVM iş birliği ile düzenlenen 'Eğlenceli Bir Anlatımla Hayatımız İletişim' konulu söyleşiye...

Kayseri protokolünden 'Gesi Bağları' türküsü

Başkan Büyükkılıç'tan İHA'ya övgü

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç:

"Bu görüntü dünyaya yayılacak"

KAYSERİ - Kayseri Valiliği ve KUMSmall AVM iş birliği ile düzenlenen 'Eğlenceli Bir Anlatımla Hayatımız İletişim' konulu söyleşiye katılan Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ve Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri'nin 'Gesi Bağları' türküsünü söyledi.

Ünlü radyocular Hopdedik Ayhan, Umut Öztürk ile haber spikerleri Merve Özkan ve Mehmet Aydın'ın katılımı ile düzenlenen söyleşiye katılan protokol üyeleri konuşmacıların ricasını kırmadı. Vali Gökmen Çiçek ile Belediye Başkanı Büyükkılıç mikrofonu alarak Kayseri'nin yöresel türküsü olan 'Gesi Bağları'nı seslendirdi.

Başkan Büyükkılıç'tan İHA'ya övgü

Öte yandan Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, türküyü söylemeye başlamadan önce İhlas Haber Ajansı'nın objektifine bakarak, "Kayda girdi yalnız, İhlas Haber Ajansı burada. Dünyaya yayılacak bu görüntü" diyerek övgüyle bahsetti.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Cem Atakan - Yerel

Genel Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title