Haberler

Kağıtspor'lu Sporcular TRT Ekranlarına Konuk Olacak

Dünya, Avrupa ve Türkiye'de amatör spor branşlarında birçok derece elde eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor'lu sporcuların bu başarısı ulusal meydanında dikkatini çekiyor.

Dünya, Avrupa ve Türkiye'de amatör spor branşlarında birçok derece elde eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor'lu sporcuların bu başarısı ulusal meydanında dikkatini çekiyor. Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor'lu başarılı sporcuları programlarına konuk eden ulusal televizyon kanaları son olarak, mavi beyazlı üç sporcuyu programına konuk aldı.

Aralık ayı içerisinde TRT Türk ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan "Pozitif Ayrım" adlı 13 bölümlük belgesel programın 3 bölümü, Kocaeli Büyükşehirli sporcularla çekildi. Başarılı Kadın sporcuların ağırlıklı olarak yer verildiği programda, başarılı bayan sporcuların zafere giden öyküsü anlatılıyor. Sunuculuğunu Zehra Öztürk, yapım ve yönetmenliğini Hüseyin Uzunoğlu, kameramanlıklarını ise İsmail Hakkı Dostoğlu ve Ümit Danış'ın gerçekleştirdiği program, Kocaeli Büyükşehir Belediye spor tesislerinde üç gün sürdü.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor'lu başarılı sporculardan Masa tenisinde Yıldız Meral Ali, Buz Pateninde Birce Atabey ve Karate'de Bahar Erşeker ile çekimleri gerekçeleştiren TRT ekibi kulübün başarısıyla ilgili olarak da programda, övgüyle bahsetti. - KOCAELİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Kağıtspor Türkiye Yerel Haberler

İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

Bakmadan Geçme

21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Büyükçekmece hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Büyükçekmece nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Masterchef Yudum kimdir, kaç yaşında? Yudum Kıvanç Kaya kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Alper kimdir, kaç yaşında? Alper Öztamur kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Enes Şahin kimdir, kaç yaşında? Enes Şahin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Ekiz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şirin kimdir, kaç yaşında? Şirin Sadegzade kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Umut kimdir, kaç yaşında? Umut Arkın Tuzcu kim, yaşı, aslen nereli, evli mi?
8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title