Haberler

İbradı Sinema Salonuna Kavuştu

Güncelleme:

Antalya'nın İbradı İlçe Belediyesi, Muammer Aksoy Kültür Evi içinde açılan 3D Sinema Salonunda ilk gösterimi çocuklar için yaptı.

Antalya'nın İbradı İlçe Belediyesi tarafından Muammer Aksoy Kültür Evi içinde açılan 3D Sinema Salonu, ilk gösterimini çocuklar için yaptı.

İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru çocuklarla birlikte Sammy'nin Maceraları 2 isimli animasyon filmini izledi. Sinemaya gelmek isteyen merkeze uzak mahallelerdeki vatandaşların ulaşımlarının sağlanması için İbradı Belediyesi tarafından ücretsiz servis kaldırıldığı gösterimlere vatandaşların ilgisi yoğun oldu.

Açılışta bir konuşma yaparak ilçedeki sosyal ve kültürel yapının gelişmesi için çalışmalar yaptıklarına vurgulayan İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru, ilçede hiç sinema salonu olmadığına dikkat çekerek, "Toplumumuzun kültürel ve sosyal gelişiminde sinemanın yeri yadsınamaz bir gerçektir. İlçemizde sinema salonu olmaması büyük bir eksiklikti. Bu eksikliğin giderilmesi için Muammer Aksoy Kültür Evi içinde bir salonu 3D sinema salonu olarak düzenledik" dedi.

Toplam 150 kişilik kapasiteli sinema salonunun modern teknoliji ile donatıldığını da vurgulayan Başkan Küçükkuru, "Sinemamızın ilk gösterimlerini geleceğimizin teminatı çocuklarımız için düzenledik. Önümüzdeki haftadan itibaren sinema salonumuzda düzenli olarak haftada iki gün akşam seansları ile yerli ve yabancı sinema yapıtlarını halkımızla buluşturacağız. Gündüz ve hafta sonu düzenlenecek seanslarda ise öğrenciler için gösterimler yapmayı planlıyoruz. Sinema gösterimlerimiz Belediyemizin Kültür-Sanat hizmeti olarak tamamen ücretsiz olacak. Gösterimlere tüm mahallelerimizden düzenli olarak ücretsiz serviste konulacak" diye konuştu. - ANTALYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Serkan Küçükkuru Antalya İbradı Yerel Haberler

Kontrolden çıkan TOGG 3 metre yüksekten düştü: 1'i ağır 5 yaralı

Kontrolden çıkan TOGG 3 metre yüksekten düştü: 1'i ağır 5 yaralı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Türkiye'yi hedef alan Yunan bakana tepki: Mehmetçiğin ayak bastığı topraklarda huzur hakim olur

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Türkiye'yi hedef alan Yunan bakana tepki: Mehmetçiğin ayak bastığı topraklarda huzur hakim olur

Gabar Dağı'nda petrol arama sahasında sondaj kulesi devrildi! Enkaz altındaki 3 işçiden 2'si kurtarıldı

Gabar Dağı'nda petrol arama sahasında sondaj kulesi devrildi! Enkaz altındaki 3 işçiden 2'si kurtarıldı

Bakmadan Geçme

21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Büyükçekmece hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Büyükçekmece nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Masterchef Yudum kimdir, kaç yaşında? Yudum Kıvanç Kaya kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Alper kimdir, kaç yaşında? Alper Öztamur kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Enes Şahin kimdir, kaç yaşında? Enes Şahin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Ekiz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şirin kimdir, kaç yaşında? Şirin Sadegzade kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Umut kimdir, kaç yaşında? Umut Arkın Tuzcu kim, yaşı, aslen nereli, evli mi?
Emeklilik sistemi değişiyor mu? Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni yasama dönemini işaret etti

Emeklilik sistemi değişiyor mu? Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni yasama dönemini işaret etti

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title