Haberler

Hyundai Ceo'sundan Kocaeli İtfaiyesini Övgü

Hyundai Assan firmasının CEO’su M.H. Yoon, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’nı ziyaret ederek başarılı çalışmalarından dolayı itfaiye ekiplerini kutladı.

Hyundai Assan firmasının CEO'su M.H. Yoon, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı'nı ziyaret ederek başarılı çalışmalarından dolayı itfaiye ekiplerini kutladı.

Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı'nı ziyaret eden Hyundai CEO'su Yoon, ekiplerin çalışmalarını takdirle karşılarken gösterdiği üstün başarılarını ülkesi ile paylaşacağının altını çizdi. Yoon ayrıca, sosyal sorumluluk kapsamında yanlarında getirdikleri halat, karabina, emniyet kemeri gibi malzemelerden oluşan kurtarma setini itfaiyeye ekiplerine hediye etti.

M.H. Yoon, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi'nin eğitimlerini ve faaliyetlerini överek, "Güzide şehrimizde gece gündüz demeden, halkın canını ve malını kurtarmaya çalışan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi'nin ve tüm personelin yanındayız. Hyundai Assan olarak sadece otomobil üretmiyoruz aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerine önem vererek İzmitimize katkıda bulunmak istiyoruz. En ufak bir durumda bizlerin yardımına koşan itfaiye ve sağlık gibi kuruluşlarımıza teşekkür ediyoruz" dedi.

Büyükşehir İtfaiye Daire Başkanı Doğan Kara ise verdikleri hediye için Hyundai yetkililerine teşekkürlerini ifade ederek, Büyükşehir Belediyesi İtafiyesi'nin her türlü son sistem teçhizata sahip olduğunu kaydetti. Daire başkanı Kara, hediye edilen setin, ülkemizin her yerinden eğitim merkezine gelen itfaiyecilerin eğitimlerinde kullanılacağını belirtti.

Doğan Kara, Yoon'a ise tarihi itfaiyeci kaskı hediye etti. Hediyeyi kabul eden Yoon, bu hediyeyi almaktan dolayı çok heyecan duyduğunu belirterek, yakın zamanda genel kurul toplantısına katılmak üzere ülkesine gideceğini ve Kocaeli İtfaiyesi'nin nezaketini ve gösterdiği üstün başarıyı orada anlatacağını söyledi. Hyundai firması geçen yıl da itfaiye erlerinin eğitimi için trafik kazalarında kurtarma eğitimlerinde kullanılmak üzere, iki adet otomobil bağışında bulunmuştu. - KOCAELİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Hyundai Assan Doğan Kara Yerel Haberler

Oktay Kaynarca'dan dikkat çeken çıkış: Ben Türkiyeliyim

Oktay Kaynarca'dan dikkat çeken çıkış: Ben Türkiyeliyim

Mehmet Şimşek mesajı vermişti! Bakanlığa bağlı ekipler denetim için sahillere iniyor

Mehmet Şimşek mesajı vermişti! Bakanlığa bağlı ekipler denetim için sahillere iniyor

CHP'li Yazgan'dan AK Parti için sert sözler: Kılımız kıpırdamaz

CHP'li Yazgan'dan AK Parti için sert sözler: Kılımız kıpırdamaz

Bayram ziyaretinde CHP'den AK Parti'ye 'asgari ücret' çağrısı: Umarız müjdeyi verirsiniz

Bayram ziyaretinde CHP'den AK Parti'ye "asgari ücret" çağrısı: Umarız müjdeyi verirsiniz

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title