Haberi Paylaş

Özel eğitim okulunda eğitim gören çocuklara 23 Nisan jesti

Yerel Haberler

Özel eğitim okulunda eğitim gören çocuklara 23 Nisan jestiDİYARBAKIR Diyarbakır'da Hacı Baba Pastaneleri, Aşık Veysel Özel Eğitim ve Uygulama Okulu'nda düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliğine destek vermek için çocuklara yaş pasta ikramında bulunuldu.

Özel eğitim okulunda eğitim gören çocuklara 23 Nisan jesti

DİYARBAKIR Diyarbakır'da Hacı Baba Pastaneleri, Aşık Veysel Özel Eğitim ve Uygulama Okulu'nda düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliğine destek vermek için çocuklara yaş pasta ikramında bulunuldu.

İstiklal Marşı ve saygı duruşu ile başlayan etkinlikte, çeşitli yarışmalar ve Ebru çizen özel eğitim gören öğrenciler doyasıya eğlenirken, velilerde yoğun ilgi gösterdi. Koltuk kapmaca yarışmasında dereceye giren öğrencilere madalyaları verilmesi sonrasında etkinliğin sonunda Hacı Baba Pastaneleri tarafından çocuklara yaş pasta ikramında bulunuldu.

Etkinlik hakkında bilgi veren Hacı Baba Pastaneleri Genel Müdürü Hakan Bilici, firma olarak her zaman özel eğitime gereksinim duyan çocukların yanında olduklarını ifade etti. Bilici, "Bugünde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla çocuklarımızla birlikte olduk. Hem eğitim alanında hem de bu tür projelerde onlarla beraber olmaktan çok mutluluk duyuyoruz" dedi.

Özel Yahya Osman Elaldı Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Eğitim Direktörü Müzeyyen Meral ise, "Bulunduğumuz ortam çok keyifli bir ortamdır. Çocuklarımızın toplumsal ve sosyalleşme açısından genelleyecekleri kendilerinin de daha öz görülü daha mutlu olabilecekleri fırsatlar bu özel günler. Bizlerde Özel Yahya Osman Elaldı Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak okullarımızda yapılan bu tür etkinliklere katılmak bizlere keyif veriyor " diye konuştu.

Etkinliğe, Kayapınar İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın Ak, Hacı Baba Pastaneleri Genel Müdürü Hakan Bilici, Özel Yahya Osman Elaldı Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Eğitim Direktörü Müzeyyen Meral, okul yöneticileri, öğretmenler veliler ve çok sayıda çocuk katıldı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Sedat Irmak - Yerel

Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title