Haberi Paylaş

Genç Yetenekler Mavibahçe'de Podyuma Çıktı

Yerel Haberler

Genç Yetenekler Mavibahçe'de Podyuma Çıktı

Yeni yetenekler ve şov yüzlerini bulmayı amaçlayan Model of Celebrity Türkiye seçmelerinin İzmir ayağı, kentin yeni yaşam merkezi MaviBahçe’de gerçekleşti.

Yeni yetenekler ve şov yüzlerini bulmayı amaçlayan Model of Celebrity Türkiye seçmelerinin İzmir ayağı, kentin yeni yaşam merkezi MaviBahçe'de gerçekleşti.

TV Yapımcısı Armağan Çağlayan, Organizasyon Komitesi Başkanı Banu Noyan, Koreograf Uğurkan Erez, elemelere katılan gençleri tek tek dinledi. Gençlerin büyük bölümü hayallerinin manken veya oyuncu olmak istediğini söyledi. Uğurkan Erez, model olmak isteyen gençlere önce devam ettikleri eğitimlerini tamamlamalarını tavsiye ederken, Çağlayan, vücudunda dövmesi olan bir gence, "Oyunculuk yapmayı düşünüyorsanız vücudunuza iyi davranmalısınız. Oyuncunun her yerinde dövme olmaz" uyarısında bulundu. İzmir ve ilçeleri ile Ege Bölgesi'ndeki illerden gelen gençler, etkinliğinin sonunda jüri üyeleri ile birlikte selfie (özçekim) çektirdi. - İZMİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Armağan Çağlayan Uğurkan Erez Türkiye İzmir Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title