Gazetecilerden Yeni Kaymakama Ziyaret - Haberler
Haberi Paylaş

Gazetecilerden Yeni Kaymakama Ziyaret

İhlas Haber Ajansı - Yerel
Gazetecilerden Yeni Kaymakama Ziyaret

Giresun’un Görele İlçesinde görev yapan Yerel ve Ulusal gazetelerin temsilcileri ilçeye yeni atanan Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş’i makamında ziyaret ettiler.

Giresun'un Görele İlçesinde görev yapan Yerel ve Ulusal gazetelerin temsilcileri ilçeye yeni atanan Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş'i makamında ziyaret ettiler.

Kaymakam Ermiş'e yeni görevinde başarı dileğinde bulunan gazeteciler, Görele'nin ileri gitmesi ve eksikliğinin giderilmesi ile ilgili yapılacak olan her türlü çalışmasının yanında yer alacaklarını belirttiler.

Kentin sorunlarını ve çözüm yollarını hep birlikte yapacaklarını belirten Kaymakam Ermiş ise, "Görele İlçemize hizmet için geldim. Sizlerden de yapacağımız çalışmalardan destek bekliyorum" dedi.

Ziyarette, Görele'de görev yapan İHA Görele Muhabiri Bekir Öztürk, Sisdağı Gazetesi temsilcisi Salih Şahin, Karadeniz Postası Gazetesi temsilcisi Kamil Yılmaz, Görhele Gazetesi sahibi Turhan Sinirlioğlu, Görele Sol Platformu sahibi Ali Dursun, Göreleden.com sahibi Yalçın Kalaman, Çavuşlu Haber sahibi Rıfkı İyidere katıldı. - GİRESUN

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Erdoğan Turan Ermiş Giresun Görele Yerel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title