Erzurum Kent Konseyi'nden Başkan Sekmen'e Ziyaret - Haberler
Haberi Paylaş

Erzurum Kent Konseyi'nden Başkan Sekmen'e Ziyaret

İhlas Haber Ajansı - Yerel
Erzurum Kent Konseyi'nden Başkan Sekmen'e Ziyaret

Erzurum Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Tanfer ile Yürütme Kurulu Üyeleri, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’i ziyaret etti.

Erzurum Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Tanfer ile Yürütme Kurulu Üyeleri, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'i ziyaret etti. İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanı Köksal Yavuz'un da bulunduğu ziyarette Başkan Tanfer'e Yürütme Kurulu Üyeleri Hakan Karadabağ, Bünyamin Aslan, Lütfü Turan, Cafer Özdemir, Cavit Subaşıgüller, Sinan Oral, Abdullah Keleşoğlu, Sema Kuluçkıran, Zeki Adil, Mahmut Güven, Arif Akıncı, Haldun Tuzcuay, Pınar Burkankulu, Şinasi Terzioğlu, Melik Kaya, Melek Allioğlu, Dilek Okuyucu, Yıldız Akpolat, Harun Koçak ve Enver Subaşı da eşlik etti. Başkan Sekmen, ziyaretle ilgili yaptığı değerlendirmede, "Hüseyin Tanfer Beyefendi'nin yönetimindeki Erzurum Kent Konseyi'miz inanıyorum ki şehrimiz için önemli çalışmalara imza atacaktır. Kent Konseyi, bugün gelinen noktada ilimizin en önemli sivil toplum kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Şehir olarak Erzurum için en iyi projeleri ortaya koymalı ve bu kentin kalkınma hamlesine bütün sivil inisiyatif kurumları da ortak olmalıdır. 2 yılı aşkın bir süredir her toplumsal konuya karşı duyarlı olan Erzurum Kent Konseyi eminim ki Hüseyin Bey ve ekibiyle birlikte çok güzel işlere imza atacaktır" dedi. Erzurum Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Tanfer de, söz konusu dileklerinden ötürü Başkan Mehmet Sekmen'e teşekkür ederek, "Sayın Başkanımızla birlikte her alanda gelişen ve değişen bir şehir hüviyetine kavuştuk. İlimizin nihai hedeflerini destekleyecek önemli proje ve fikirlerle Erzurum'a değer katmaya devam edeceğiz. Erzurum Kent Konseyi'nin kapıları şehrimizin bütün sivil toplum kuruluşlarına açıktır. İnşallah el birliğiyle bu kentin iktisadi ve ekonomik hayatına çözüm üretmeye, destek vermeye ve yeni fikirleri hayata geçirmeye var gücümüzle çalışacağız" diye konuştu. - ERZURUM

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Cafer Özdemir Mehmet Sekmen Erzurum Subaşı Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title