Haberler

Erzincan'da okullarda müzik atölyeleri kuruldu

Güncelleme:

Erzincan'da 16 okula müzik atölyesi kuruldu. Vali Hamza Aydoğdu, okullarda kurulan müzik atölyelerinde geleceğin sanatçılarının yetişeceğini belirtti.

Erzincan'da okullarda kurulan müzik atölyelerinde geleceğin sanatçıları yetişecek

ERZİNCAN - Erzincan'da 16 okula müzik atölyesi kuruldu. Vali Hamza Aydoğdu, "Müdürümüzün bağlamasıyla eşlik ettiği mini konserde evlatlarımız söyledi, biz gururlandık ve duygulandık" diyerek okullarda kurulan müzik atölyelerinde geleceğin sanatçılarının yetişeceğini kaydetti.

Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu, İl Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal ile beraber İMKB Müşir Zeki Paşa Ortaokulunda müzik atölyesinin açılışını yaptı. Açılışının ardından müzik öğretmeni Çimen Kaya Topgül ve öğrencileri tarafından müzik konseri yapıldı. Söylenen türkülere Vali Hamza Aydoğdu'da eşlik etti.

Programın devamında Vali Aydoğdu, öğrencilerin çeşitli el sanatları ve geri dönüşümden hazırladıkları resim sergisini gezdi.

Vali Aydoğdu, yapılan çalışmalardan dolayı öğretmen, öğrenci ve idarecilere teşekkür etti.

Konuya ilişkin Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Geleceğin sanatçıları burada yetişiyor! Projenin ilk aşamasında 16 okulumuza kurduğumuz müzik atölyelerinin açılışını öğrencilerimizle birlikte gerçekleştirdik. Okul müdürümüzün bağlamasıyla eşlik ettiği mini konserde evlatlarımız söyledi, biz gururlandık ve duygulandık. Öğretmenimizin öğrencilerinin başarısı karşısındaki mutluluğu görülmeye değerdi.

Yoğun istek üzerine Hacı Ömer beyle, biz de sesimizle eşlik etmeye çalıştık. Evlatlarımıza imkan ve şartlar sağlandığında neler başarabileceklerini görmek muazzam." ifadelerine yer verdi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Hamza Aydoğdu Erzincan Eğitim Yerel Güncel Haberler

LC Waikiki çalışanı arkasında ihbar gibi bir veda mektubu bırakarak intihar etti

LC Waikiki çalışanı arkasında ihbar gibi bir veda mektubu bırakarak intihar etti

Ali Koç'tan yaylım ateşi: Cumhurbaşkanımızın haberi olmadan gücünü kullanıp futbolu dizayn edenlerin sonuna az kaldı

Ali Koç'tan yaylım ateşi: Cumhurbaşkanımızın haberi olmadan gücünü kullanıp futbolu dizayn edenlerin sonuna az kaldı

Klima sorunu çözülmeyen tatilciden protesto! Yatağını otelin en serin yeri olan restorana taşıdı

Klima sorunu çözülmeyen tatilciden protesto! Yatağını otelin en serin yeri olan restorana taşıdı

Bakmadan Geçme

Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor? 1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Türkiye İspanya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Türkiye İspanya U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Efsane Milan kadrosu! Efsane Milan kadrosunda kimler var, hangi yıl, neden efsane oldular? Marmara'da deprem mi oldu? Marmara'da son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi
Öldüresiye dövüp 'Yolda bulduk' diyerek hastaneye bıraktılar! Talihsiz adam hayatını kaybetti

Öldüresiye dövüp "Yolda bulduk" diyerek hastaneye bıraktılar! Talihsiz adam hayatını kaybetti

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title