Haberi Paylaş
Elmalılı Öğrencilere Kışlık Giyim Yardımı

Elmalılı Öğrencilere Kışlık Giyim Yardımı

Yerel Haberler

Antalya’nın Elmalı ilçesinde, Belediye ve AK Parti Kadın Kolları üyeleri tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilere çeşitli yardımlarda bulunuldu.

Antalya'nın Elmalı ilçesinde, Belediye ve AK Parti Kadın Kolları üyeleri tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilere çeşitli yardımlarda bulunuldu.

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı tarafından 81 ilde eş zamanlı olarak başlatılan 'Sevgi Yolu Projesi' kapsamında, Elmalı Belediyesinin desteğiyle ihtiyaç sahibi öğrencilere kışlık giyim yardımı yapıldı.

Elmalı Belediye Başkanı Ümit Öztekin, AK Parti Antalya Kadın Kolları Başkanı Esra Özkoç, AK Parti Elmalı İlçe Başkanı Mustafa Başkaya ve Elmalı Kadın Kolları üyeleri, Özdemir Mahallesi İlkokulunu ziyaret etti.

Ziyarette öğrencilere, mont, kaban ve ayakkabıdan oluşan çeşitli hediyeler verildi. Elmalı Belediye Başkanı Ümit Öztekin, başlatılan projenin çok güzel olduğunu, küçük çocukların ihtiyaçlarının bu projeyle karşılanıyor olmasının ayrıca anlamlı olduğunu söyledi.

Belediye olarak projeye destek verdiklerini ifade eden Öztekin, sadece Özdemir Mahallesi İlkokulu değil diğer okullarda da ihtiyaç sahibi öğrencilere imkanlar dahilinde gerekli yardımları yaptıklarını bildirdi. - ANTALYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Ümit Öztekin AK Parti Antalya Elmalı Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title