Haberler

Dünya yıldızları İstanbul'a gelecek

Güncelleme:

Dünya'nın en büyük uluslararası film komplekslerinden biri olan Midwood Film Stüdyolarında yapılacak olan projelerle birçok dünya yıldızın İstanbul'a gelmesi bekleniyor.

Dünya'nın en büyük uluslararası film komplekslerinden biri olan Midwood Film Stüdyolarında yapılacak olan projelerle birçok dünya yıldızın İstanbul'a gelmesi bekleniyor.

Dünya'nın en büyük film stüdyolarından biri olan İstanbul'daki Midwood film stüdyolarında önümüzdeki aylarda yapılacak olan projelerle beraber yurtdışından birçok dünya yıldızının İstanbul'a gelerek film çekmesi bekleniyor. Çekilecek olan bu filmlerde ise birçok dünya yıldızının rol alacağı belirtildi. Pandemi ile birlikte en çok yara alan sektörlerden başında gelen sinema sektörü farklı projeler ile de desteklenerek ayakta durmaya çalışıyor. En büyük örnek ise Midwood film stüdyolarının projesi olan mid token ile birçok filme de finansman sağlanarak sinema sektörünün önü açılması planlanıyor.

"Birçok dünya yıldızının ülkemize geleceğinin ve burada film çekeceğinin müjdesini verebiliriz"

Projeyi hayata geçiren ve Türkiye'deki sinema sektörüne yeni bir soluk kazandıran Midwood Film Stüdyoları Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet San, "Gelecek aylarda gerçekleştireceğimiz projelerle birlikte sinema sektörüne birçok katkı sağlayacağız. İstanbul'da kurduğumuz bu plato ile birlikte Türkiye'de birçok filmin çekimleri gerçekleşecek. Birçok dünya yıldızının ülkemize geleceğinin ve burada film çekeceğinin müjdesini verebiliriz. Son zamanlarda pandemi ile birlikte sinema sektörü de bir hayli yara almış ve zor zamanlar geçirmiştir. Biz Midwood olarak bu sorunu da mid token ile çözdük diyebiliriz. Bu projeden kazanılan gelir ile sinema sektörüne can suyu olacağız" dedi. - İSTANBUL

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

İstanbul Yerel Haberler

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Daha 2 aylık evlilermiş! Eşini öldürmekle suçlanan jandarma komutanın ilk sözleri 'İntihar etti' olmuş

Daha 2 aylık evlilermiş! Eşini öldürmekle suçlanan jandarma komutanın ilk sözleri "İntihar etti" olmuş

Uyumak için girdiği otogar mescidinden cesedi çıktı

Uyumak için girdiği otogar mescidinden cesedi çıktı

Bakmadan Geçme

EURO 2024 B Grubu Puan Durumu! B Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 B Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 A Grubu Puan Durumu! A Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 A Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? Almanya Macaristan maçı CANLI izle! (EURO 2024) Almanya Macaristan EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir? Hırvatistan Arnavutluk maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Hırvatistan Arnavutluk maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Nedim Bajrami hangi takımda, nerede oynuyor? Arnavutluk Milli Takım oyuncusu Nedim Bajrami kimdir? TRT 1 canlı maç izle! (4K) ALMANYA-MACARİSTAN CANLI izle! TRT HD kesintisiz donmadan canlı yayın izleme linki! Hırvatistan Arnavutluk maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! Hırvatistan Arnavutluk maçı ne oldu? BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 19-20 Haziran 2024 Bursa su kesintisi listesi! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 19-20 Haziran 2024 Konya su kesintisi listesi! ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 19-20 Haziran 2024 Antalya su kesintisi listesi! Hırvatistan Arnavutluk maçı CANLI izle! (EURO 2024) Hırvatistan Arnavutluk EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir? İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 19-20 Haziran 2024 İzmir su kesintisi listesi! İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 19-20 Haziran Mayıs 2024 İstanbul su kesintisi listesi! ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 19-20 Haziran 2024 Ankara su kesintisi listesi! 20 Haziran Perşembe 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! 20 Haziran burç yorumları nedir?
İsrail, 'topyekün savaş' mesajı verip namluları komşu ülkeye çevirdi

İsrail, "topyekün savaş" mesajı verip namluları komşu ülkeye çevirdi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title