Dosiad Yönetimi, Vali Kıraç'ı Ziyaret Etti - Haberler
Haberi Paylaş

Dosiad Yönetimi, Vali Kıraç'ı Ziyaret Etti

AA - Yerel
Dosiad Yönetimi, Vali Kıraç'ı Ziyaret Etti

Başkan Özkılıç: "OSB'nin sorunlarının aşılması için Vali Kıraç'tan destek istedik"

Diyarbakır Organize Sanayi İşadamları Derneği (DOSİAD) Yönetim Kurulu, Vali Mustafa Cahit Kıraç'ı ziyaret etti.

DOSİAD Başkanı Özkılıç yaptığı açıklamada,  yardımcıları Şükrü Özen ve Mahmut Kanlıkılıç ile yönetim kurulu üyeleri Tahsin Ulu, Necati Topalan, Murat İnci ve Murat Ergün ile Vali Mustafa Cahit Kıraç ile makamında görüştüklerini söyledi.

OSB yolu üzerindeki Devegeçidi köprüsünde sık sık kazaların yaşandığını ve can kayıplarının oluştuğunu bildiren Özkılıç, şöyle konuştu:

"OSB'nin doğalgaz alt yapısının ihale edildiği, ihaleyi alan firma tarafından çalışma başlatıldığını ancak OSB'deki fabrikalara henüz doğal gaz sunumu yapılamadı. İhaleyi alan firmaların ana hatları bir an önce bitirerek bu kış doğal gazın verilmesi konusunda talepte bulunduk.  Can ve mal güvenliğinin korunması için OSB'nin tamamına bir çevre duvarı çekilerek giriş ve çıkışın nizami olduğu bir OSB olması gerektiğini bildirdik. Kısacası OSB'nin sorunlarının aşılması için Vali Kıraç'tan destek istedik. Diyarbakır Valimiz Sayın Mustafa Cahit Kıraç'ın yönetim kurulumuzu ve sorunlarını dinlediği, yakından ilgilendiği ve OSB'mizin yanında olduğu için kendilerine teşekkür ediyoruz." - Diyarbakır

AA / Yerel

Mustafa Cahit Kıraç Cahit Kıraç Şükrü Özen Diyarbakır Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title