Haber : Diyarbakır'da "4. Spor Konferansı" Sona Erdi - Haberler

Haberi Paylaş

Diyarbakır'da "4. Spor Konferansı" Sona Erdi

Diyarbakır'da '4. Spor Konferansı' Sona Erdi

Diyarbakır Yerel Gündem 21 Kent Konseyi Spor Meclisi ve Büyükşehir Belediyespor'un düzenlediği "4. Spor Konferansı" sona erdi.

Diyarbakır Yerel Gündem 21 Kent Konseyi Spor Meclisi ve Büyükşehir Belediyespor'un düzenlediği  "4. Spor Konferansı" sona erdi.

Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonundaki konferansın ikinci oturmunda "Sportif Kalkınmada Altyapının Önemi" konusu ele alındı. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) İcra Kurulu Üyesi Edip Eren, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Genel Başkanı İsmail Dilber, Kayapınar Belediyespor Kulüp Başkanı İhsan Avcı ve Diyarbakır Yerel Gündem 21 Spor Meclisi Üyesi ve eski futbol hakemi Akif Gözmen'in konuşmacı olarak katıldığı ikinci oturumun moderatörlüğünü ise eski hakemlerden Dr. Yıldıray Arslan yaptı.

"Sportif Kalkınmada Altyapının Önemi" konulu oturuma katılan konuşmacılar, Türkiye'de tesisleşme ve altyapıya gerekli önemin verilmediğini dile getirdi.

Konferans, ikinci oturumun ardından sona erdi. - Diyarbakır

AA / Yerel

Büyükşehir Belediyespor Diyarbakır Yerel Haberler

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title