Haberler

Demokrasi Nöbetine Milletvekili Desteği

15 Temmuz darbe girişimi sonrası vatandaşların meydanlardaki nöbetleri devam ederken, TBMM Başkanlık Divanı üyesi Balıkesir Milletvekili Sema Kırıcı, geç saatlerde Manyas’a gelerek nöbet tutan vatandaşlara seslendi.

15 Temmuz darbe girişimi sonrası vatandaşların meydanlardaki nöbetleri devam ederken, TBMM Başkanlık Divanı üyesi Balıkesir Milletvekili Sema Kırıcı, geç saatlerde Manyas'a gelerek nöbet tutan vatandaşlara seslendi.

Atatürk Anıtı önünde yüzlerce Manyas'lının katıldığı demokrasi nöbetine Manyas Kaymakamı İbrahim Gencer ile kurum müdürleri, STK temsilcileri de yer aldı. Kırcı, 1 Temmuz'da bir vahşet yaşadıklarını belirtirken, onların kamyon sürecek kadar cesur Şerife teyzeleri unuttuklarını söyledi. Kırcı, Çanakkale savaşlarından sonra bu milletin 15 Temmuz savaşını kazandığını vurguladı.

Konuşması sık sık slogan ve tekbirler ile kesilen Milletvekili Sema Kırcı, "Tam kardeşliğe ihtiyaç duyduğumuz anda birbirimize kenetlendik. Millet burada, cuntacılar ise dolaplardan çıkıyor. Ankara'nın sokaklarına kan damlattılar, biz Ankara'da böyle bir şey görmedik. Bu memleketteki generallerin üçte biri göz altında, biz bu alçaklara memleketin en hassas noktası olan Güneydoğu'yu emanet ettik. Onlar hain çıktı, bu ülke de terörün bitmediği şimdi belli oldu. Onlara bu ülkenin mezar toprağı bile haram olsun. Bunlar Fetöşist, bunlar insan evladı değil "dedi. - BALIKESİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Sema Kırcı Balıkesir Manyas Politika Haberler

Bayram günü infial yaratan olay! Atatürk anıtına baltalarla saldırdılar

Bayram günü infial yaratan olay! Atatürk anıtına baltalarla saldırdılar

Namaz çıkışı Özel'i kızdıran sözler: Bayram sabahı ne konuştuğunu bil

Namaz çıkışı Özel'i kızdıran sözler: Bayram sabahı ne konuştuğunu bil

IShowSpeed'in Türk döneriyle imtihanı! 'Bismillah' diyerek ilk ısırığı aldı, ortalığı birbirine kattı

IShowSpeed'in Türk döneriyle imtihanı! "Bismillah" diyerek ilk ısırığı aldı, ortalığı birbirine kattı

Atatürk Anıtı'na baltayla saldırı! Provokatörlerden 'Neden' sorusuna 'Sadece Allah rızası için' yanıtı

Atatürk Anıtı'na baltayla saldırı! Provokatörlerden "Neden" sorusuna "Sadece Allah rızası için" yanıtı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title