Haber : Demirçalı: "Chp'de Kavgaya Yer Yok" - Haberler

Haberi Paylaş

Demirçalı: "Chp'de Kavgaya Yer Yok"

Demirçalı: 'Chp'de Kavgaya Yer Yok'

CHP Genel Sekreter Yardımcısı Adana Milletvekili Ali Demirçalı, seçim hazırlıklarının yoğun biçimde devam ettiğini, bu süreçte tüm aday adaylarıyla birlikte iktidar olmak için enerjilerini kullanacaklarını söyledi.

CHP Genel Sekreter Yardımcısı Adana Milletvekili Ali Demirçalı, seçim hazırlıklarının yoğun biçimde devam ettiğini, bu süreçte tüm aday adaylarıyla birlikte iktidar olmak için enerjilerini kullanacaklarını söyledi. Demirçalı, "CHP'de kavgaya yer yok." dedi.

Adana Milletvekili Ali Demirçalı, seçim çalışmalarına erken başlayan milletvekili aday adayı eski milletvekili İbrahim Özdiş, partinin Seyhan eski İlçe Başkanı Avukat Mehmet Salıcı, turizmci Nesrin Göçhan'ı seçim bürosunda ziyaret ederek başarılar diledi. Demirçalı, "Partimizin seçim çalışmaları yoğun bir şekilde devam ediyor. Yüksek Seçim Kurulu seçim takvimini açıkladı. Ancak bu takvim değişebilir. Biz, CHP olarak iktidara gelmek için çok çalışacağız. Seçmenin karşısına projelerimizle çıkacağız. CHP'de kavgaya yer yok" şeklinde konuştu. - ADANA

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Cumhuriyet Halk Partisi Ali Demirçalı Seyhan Yerel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Son Dakika Haberleri

title