Haberler

Başkan Çetin, Sokak Hayvanlarını Elleriyle Besledi

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, Sirkeli bölgesine giderek sokak hayvanlarını elleriyle besleyip, “Her canlının yaşama hakkı var, sokak hayvanlarını unutmayalım” çağrısında bulundu.

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, Sirkeli bölgesine giderek sokak hayvanlarını elleriyle besleyip, "Her canlının yaşama hakkı var, sokak hayvanlarını unutmayalım" çağrısında bulundu.

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, sokak hayvanlarına sahip çıktı. Ekipleriyle birlikte Sirkeli bölgesine çıkarma yapan Başkan Çetin, doğaya yem bırakıp sokak hayvanlarını elleri ile besledi. Ağır kış şartlarında yiyecek bulmakta güçlük çeken sokak hayvanları ve kuşları unutmayan Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, birçok noktaya yem ve ekmek bırakarak örnek davranışa imza attı. "Her canlının yaşama hakkı vardır" diyen Çetin, Hz. Ömer'in sözünü hatırlatarak, "Dağlara buğdaylar serpin. Müslüman ülkemde kuşlar aç demesinler. Doğaya yem bırakın sokak hayvanları aç kalmasın" çağrısında bulundu. Türkiye'nin zengin bir ülke olduğuna dikkat çeken Çetin sözlerini şöyle sürdürdü:

"Güzel ülkemizin fakir fukaraya, dağdaki kuşa, sokaktaki hayvanlara yetecek ekmeği de yemi de vardır. Unutmayalım ki her canlının yaşama hakkı vardır. Sokak hayvanlarına karşı daha merhametli olalım. Bizler Pursaklar Belediyesi olarak düzenli aralıklarla ilçemizin değişik noktalarına yem ve ekmek bırakıyoruz. Bugün bir kez daha ekiplerimizle birlikte bunu yaptık. Kış şartlarında sokak hayvanları, kuşlar, yaban hayvanları aç kalmasın istiyoruz." - ANKARA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Selçuk Çetin Sirkeli Yerel Haberler

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

AK Parti'den vekillerle ilgili performans raporu! 100'e yakın ismin yasama faaliyetlerinde rol almadığı tespit edildi

AK Parti'den vekillerle ilgili performans raporu! 100'e yakın ismin yasama faaliyetlerinde rol almadığı tespit edildi

5 oy farkla kazandı! TFF'nin yeni Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu oldu

5 oy farkla kazandı! TFF'nin yeni Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu oldu

Bakmadan Geçme

19 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 19 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 19 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 19 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Eyüp, Üsküdar, Pendik elektrik kesintisi! 19 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 19 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Beyoğlu hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beyoğlu nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beylikdüzü hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beylikdüzü nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beşiktaş hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beşiktaş nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? Beyoğlu, Fatih, Şişli 18-19 Temmuz İstanbul su kesintisi listesi! Galatasaray Trencin maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) GS Trencin maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İzmir Balçova, Gaziemir, Karaburun elektrik kesintisi! İzmir elektrik kesintisi saat kaçta bitecek, elektrikler ne zaman gelecek? Fenerbahçe Hull City maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) FB Hull City maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti?
Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title