Haberler

Başkan Çelik Analardan Dua İstedi

Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, Anneler Günü’nde eşi İkbal Çelik ile birlikte üç ayrı programa katıldı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, Anneler Günü'nde eşi İkbal Çelik ile birlikte üç ayrı programa katıldı. Başkan Çelik, katıldığı programlarda analardan dua istedi ve yapılan duaların huzur ve bereketimizin kaynağı olduğunu söyledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Anneler Günü'nde ilk olarak Kuşçu Marina'da MÜSİAD Kayseri Şubesi'nin düzenlediği Aile Buluşması'na iştirak etti. Programa Başkan Çelik'in yanı sıra Vali Orhan Düzgün ile Kocasinan ve Talas Belediye Başkanları da katıldı. Program sonrası Kuşçu'da gezinti yapılarak bölgede yapılan çalışmalar incelendi ve Yamula Barajı'nın güzelliği seyredildi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik daha sonra Vali Orhan Düzgün, Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, 2. Hava İkmal Bakım Merkezi ve Garnizon Komutanı Hava Pilot Tümgeneral İsmail Yalçın ile birlikte Huzurevi'ni de ziyaret etti. Ziyarette Huzurevi sakinlerine çiçek verildi ve annelerin günü kutlandı. Huzurevi'nde yaptığı konuşmada tüm anaların ve yaşlılarımızın dualarına talip olduklarını ifade eden Başkan Çelik, "Nikah kıydığım gençlere her zaman yaşlıların dualarını almayı ihmal etmeyin diyorum. Yaşlılarımız, dualarıyla hanelerimizin bereket ve huzur kaynağı. Şehrimizin bereketi ve huzurunun artması için de sizlerin dualarınızı istiyorum." dedi.

Kayseri Milletvekili İsmail Tamer de, Huzurevi'nde her imkanın bulunduğunu ve aile ortamının olduğunu belirterek bu hizmeti sağlayan Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür etti. Vali Orhan Düzgün ise "Bu vatana gençliklerinde hizmet eden yaşlılarımızı bu dönemde hatırlamak bizlerin manevi borcudur" diye konuştu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik son olarak da eşi İkbal Çelik ile birlikte Valiliğin şehit ailelerine yönelik düzenlemiş olduğu Anneler Günü Yemeği'ne de katıldı. Burada şehit anneleri, şehit eşleri ve şehit evlatları ile bir araya gelen Başkan Çelik, "Şehitlik bu dünyadaki en güzel mertebedir. Vatanı uğruna, Ay Yıldızlı bayrağı uğruna şehadet şerbetini içen tüm evlatlarımızı rahmetle anıyorum" diye konuştu. - KAYSERİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Vali Orhan Düzgün Anneler Günü Kayseri Yerel Haberler

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Bakmadan Geçme

Masterchef nerede çekiliyor? 2024 Masterchef stüdyosu nerede, çekimler nerede yapılıyor? Yaz dizileri 2024! Yaz dizileri neden yok? Bu yaz hangi diziler var? Ceyhun Kazancı kimdir? Kaç yaşında, nereli, hangi takımlarda çalıştı? Ceyhun Kazancı hakkında bilgiler Masterchef hangi günler var? 2024 Masterchef bu akşam var mı yok mu, hangi günler yayınlanıyor? 22-23 Temmuz Akaryakıt Fiyatları: Benzine, motorine, mazota zam veya indirim var mı, gelecek mi? Akaryakıt zammı ne zaman? 22-23 Temmuz bugün ve yarın hava nasıl olacak, yağış var mı? HAVA DURUMU! İstanbul'da yarın hava nasıl olacak, kaç derece? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? Üsküdar, Başakşehir, Sancaktepe 22-23 Temmuz İstanbul su kesintisi listesi! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 22 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Ötenazi nedir? Ötenazi ne demek? Ötenazi sokak hayvanları yasasından çıkarılıyor mu? Çanakkale'de deprem mi oldu? Çanakkale'de son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi Kreatin saç döker mi? Kreatin saça ne yapar? Gaziantep GASKİ su kesintisi: Gaziantep'te sular ne zaman gelecek? Nizip, İslahiye, Nurdağı 22-23 Temmuz 2024 GASKİ su kesintisi listesi! Kadınlar evlendikten sonra sadece kendi soyadını kullanabilir mi? Evli kadın sadece kendi soyadını kullanabilir mi? Adana ASKİ su kesintisi: Adana'da sular ne zaman gelecek? Tufanbeyli, Aladağ, Saimbeyli 22-23 Temmuz 2024 Adana su kesintisi listesi! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? Akşehir, Beyşehir, Çumra 22-23 Temmuz 2024 Konya su kesintisi listesi!
Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

title