Başkan Başsoy'a Vergi Haftası Ziyareti - Haberler
Haberi Paylaş

Başkan Başsoy'a Vergi Haftası Ziyareti

İhlas Haber Ajansı - Yerel
Başkan Başsoy'a Vergi Haftası Ziyareti

Erzincan İl Defterdar Vekili Mustafa Ekiz, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy’u makamında ziyaret etti.

Erzincan İl Defterdar Vekili Mustafa Ekiz, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy'u makamında ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyarete İl Defterdar Vekili Mustafa Ekiz'e Vergi Dairesi Müdürü İbrahim Koç, Gelir Müdürü Nazik Aksak Çelik, Muhakemat Müdürü Av. Adem Aktürk, Personel Müdür Vekili Sami Çetiner, Defterdarlık Uzmanı Tuncay Güneş eşlik etti.

Ziyarette bir açıklamada bulunan İl Defterdar Vekili Mustafa Ekiz şu görüşlerde bulundu; "Her yıl 23 Şubat - 1 Mart tarihleri arasında kutlanan Vergi Haftası etkinlikleriyle, Gelir İdaresini daha iyi tanıtabilmeyi, mükellef ile devlet arasındaki kaynaşmayı sağlamayı, mükellefleri vergi konusunda bilinçlendirmeyi amaçlıyoruz." dedi.

Konuklarının Vergi Haftası'nı kutlayan ve ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Başsoy, toplumda vergi bilincinin geliştirilmesine yönelik tüm çalışmalara destek olacağını, ödenen vergilerin vatandaşa hizmet olarak geri döndüğünü belirterek, Erzincan'ın bu konuda oldukça duyarlı ve hassas olduğunu kaydetti. - ERZİNCAN

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Cemalettin Başsoy, Mustafa Ekiz, İbrahim Koç, Erzincan, Yerel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title