Asaş ve Globay'dan Anlamlı İftar Yemeği - Haberler
Haberi Paylaş

Asaş ve Globay'dan Anlamlı İftar Yemeği

İhlas Haber Ajansı - Yerel
Asaş ve Globay'dan Anlamlı İftar Yemeği

ASAŞ Alüminyum ile Globay Mağazaları tarafından ’Babalar Günü’ kapsamında huzurevinde kalan yaşlı ailelere iftar yemeği verildi.

ASAŞ Alüminyum ile Globay Mağazaları tarafından 'Babalar Günü' kapsamında huzurevinde kalan yaşlı ailelere iftar yemeği verildi.

ASAŞ Alüminyum ile Globay Mağazaları tarafından huzurevinde kalan yaşlı ailelere iftar yemeği verildi. Gençlerle yaşlıların buluştuğu yemekte duygusal anlar yaşandı. Konuyla ilgili açıklama yapan Globay İnsan Kaynakları Direktörü Ali Emrah Kurtulan, " Sakarya'nın ak yüzü olan iki firma olarak bugün bir hayır çerçevesinde bir araya gelmiş bulunuyoruz. Toplumumuza karşı kendimizi borçlu hissediyoruz. Toplumdan ne alıyorsak aynısını topluma geri vermeliyiz. Bunu da şov kapsamında değil, mütevazı davranışın biçimlendiği içtenlikle, Ramazan'ın ruhuna uygun biçimde icra ediyoruz. Babalarımız bizim annelerimizden sonra en değerli varlıklarımızdır. Baba duasının geri çevrilmeyeceğine yönelik peygamber müjdesi alan yaşlılarımıza karşı bigane kalmayalım. Onlar bizlerden çok bir şey istemiyor. İlgi, şefkat, hal hatır sorma ve hatırlanma. Tıpkı bir bebeğe sunulan manevi hisler gibi. Biz bugün yaşıyorsak ve kimseye muhtaç değilsek unutmayalım ki, çocuklarımız ve yaşlılarımız sayesinde rızıklandırılıyoruz" ifadelerini kullandı.

Düzenlenen iftar yemeği sonrasında ise huzurevinden programa katılan ailelere 'Babalar Günü' hediyeleri verildi. - SAKARYA

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Babalar Günü, Ali Emrah, Sakarya, Yerel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title