Haberi Paylaş
Ankara yerel haberi | Yenimahalle'de 'Bergen' Rüzgarı Esti

Ankara yerel haberi | Yenimahalle'de 'Bergen' Rüzgarı Esti

Yerel Haberler

Ankara yerel haberi: “Açık Hava Sinema Günleri” kapsamında gişe rekortmeni “Bergen” filmini 15 farklı noktada ilçe sakinleriyle buluşturan Yenimahalle Belediyesi, son gösterimleri Çamlıca ve Beştepe Mahallesi’nde düzenledi.

"Açık Hava Sinema Günleri" kapsamında gişe rekortmeni "Bergen" filmini 15 farklı noktada ilçe sakinleriyle buluşturan Yenimahalle Belediyesi, son gösterimleri Çamlıca ve Beştepe Mahallesi'nde düzenledi.

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Yaz boyunca süren sinema gösterimlerinde binlerce ilçe sakininin bir araya geldiğini belirtti. Yaşar şöyle konuştu:

"Yenimahalle sakinlerini huzur ve mutluluk içerisinde bir araya getirmek için her yıl açık hava sinema günleri düzenliyoruz. Yenimahalle'de özellikle kültür ve sanat etkinliklerine büyük önem veriyoruz. İlçemizde vatandaşlarımızın sanattan uzak kalmaması adına yıl boyunca, sevilen sinema filmlerini, sevilen sanatçıları ve tiyatro eserlerini Yenimahallelilerle buluşturuyoruz. İlçemizde komşuluk ilişkilerinin, barışın ve kardeşliğin geliştirilmesi açısından bu etkinler büyük önem taşıyor. Özellikle imkansızlıklardan ötürü bu etkinliklere gidemeyen vatandaşlarımız var. Yenimahalle'de sosyal belediyeciliğin gerektirdiği gibi insan odaklı hizmet etmeye devam edeceğiz."

Kaynak: ANKA / Yerel

Yenimahalle Hisarcık Sinema Bergen Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title