Haberler

AK Parti Listesinin Kaynağı Belli Oldu

Güncelleme:

AK Parti'nin Şanlıurfa ilçe adaylarını açıklayan kaynak belli oldu.

AK Parti'nin henüz açıklamadığı ilçe belediye başkan adaylıkları spekülatif konu olmaya devam ediyor. Her gün gün boyunca haber siteleri başta olmak üzere tüm medya organlarının daha çok takip edilmek için açıkladığı bir liste bulunuyor. Çoğunun açıkladığı listeler tutmazken "Başkentçi" adındaki bir twitter kullanıcısının ülke genelindeki açıkladığı isimler büyük oranda aynı çıkıyor. Ulusal medya yayın organlarına da kaynak olan bu twitter kullanıcısı uzun bir süredir Şanlıurfa'da konuşulan isimlerin de kaynağı. Söz konusu kaynağın Şanlıurfa ilçelerine ilişkin verdiği bilgiye göre; "AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı Mustafa Yavuz, Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Hasan Çeçe, Haliliye Belediye Başkan Adayı Mustafa Zahit, Siverek Belediye Başkan Adayı Resul Yılmaz, Halfeti Belediye Başkan Adayı Nihat Özdal, Suruç Belediye Başkan Adayı Necdet Kılıç, Ceylanpınar Belediye Başkan Adayı Murat Coşkunkan, Bozova Belediye Başkan Adayı Hasan Arusoğlu, Hilvan Belediye Başkan Adayı Aslan Ali Bayık, Harran Belediye Başkan Adayı Mehmet Özyavuz, Birecik Belediye Başkan Adayı Faruk Pınarbaşı, Viranşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci, Akçakale Belediye Başkan Adayı ise Ahmet Akay."

Bu listede uzun bir süredir ısrarcı olan aynı kaynak, böyle bir listenin çıkmasında AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç'in etkili olduğu notunu da düştü.
(Kaynak: Gazeteipekyol)

Kaynak: Temsilci / Yerel

Şanlıurfa Ak Parti Yerel Haberler

Görüntülere valilikten açıklama geldi! Diyarbakır'da restoran 'şeriat' sloganlarıyla basılırken, polis ve bekçinin tavrı tartışma yarattı

Görüntülere valilikten açıklama geldi! Diyarbakır'da restoran "şeriat" sloganlarıyla basılırken, polis ve bekçinin tavrı tartışma yarattı

Ada sakinlerinin hedefindeki İmamoğlu'ndan günler sonra gelen 'Azmanbüs' açıklaması

Ada sakinlerinin hedefindeki İmamoğlu'ndan günler sonra gelen "Azmanbüs" açıklaması

Kadın müşteriden zincir market çalışanına dayak! Kafasını defalarca dondurucuya vurdu

Kadın müşteriden zincir market çalışanına dayak! Kafasını defalarca dondurucuya vurdu

Bakmadan Geçme

Soma nerede? Soma hangi ile, nereye bağlı? SOMA'DA DEPREM Mİ OLDU SON DAKİKA! 25 Haziran Salı Soma'da ne kadar, kaç büyüklüğünde deprem oldu? #128680 MANİSA'DA DEPREM Mİ OLDU SON DAKİKA! 25 Haziran Salı Manisa'da ne kadar, kaç büyüklüğünde deprem oldu? İZMİR'DE DEPREM Mİ OLDU SON DAKİKA! 25 Haziran Salı İzmir'de ne kadar, kaç büyüklüğünde deprem oldu? 3. Dünya savaşı mı çıkıyor, Hakan Fidan ne dedi? Fenerbahçe hangi takımlarla hazırlık maçı yapacak 2024-25? 25 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? Petrolul Ploieşti hangi ülkenin takımı, hangi ligde oynuyor? 25 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 25 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24 Haziran 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 24 Haziran Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 25 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 24 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 24 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 24 Haziran Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır?
Oğlu, PKK'lılarla birlikte insan kaçakçılığından tutuklandı! MHP'li isim istifa etti

Oğlu, PKK'lılarla birlikte insan kaçakçılığından tutuklandı! MHP'li isim istifa etti

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title