Haberler

AK Parti'li Belediye Başkanları Şanlıurfa'da Toplandı

AK Parti Şanlıurfa ilçe ve belde belediye başkanları, istişare toplantısı için bir araya geldi.

AK Parti Şanlıurfa ilçe ve belde belediye başkanları, istişare toplantısı için bir araya geldi.

Şanlıurfa AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez'in koordinatörlüğünde gerçekleşen toplantıya Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba

ev sahipliği yaptı. Otel El Ruha'da gerçekleşen toplantıya, AK Partili belediyelerden Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, Bozova Belediye Başkanı Hasan Arusoğlu, Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan, Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi,

Eyyup Nebi Belde Belediye Başkanı Mehmet Yıldırım, Argıl Belde Belediye Başkanı Hüseyin Şimşek, Yaslıca Belediye Başkanı Mustafa Karaçizmeli, Konuklu Belde Belediye Başkanı Halef Yıldız, Yaylak Belediye Başkanı İbrahim Halil Göçer, Pekmezli Belde Belediye Başkanı Abdulhakim Soydaş, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcıları Emin İzol, Mahmut Kırıkçı, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Nihat Kılıç, Yönetim Kurulu Üyeleri Uryan Arusoğlu ve Fatih Kahya katıldı.

AK Belediyeler istişare toplantısına ev sahipliği yapan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, "Toplantıya katılan Belediye Başkanı arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Toplantıyı düzenleyen İl Başkanımıza teşekkür ediyorum. Beldelerimizin, İlçelerimizin ve Merkezimizin sorunları nelerdir, İl Başkanımızla beraber çözüm yoları arayacağız. Halkımıza nasıl daha güzel hizmet ederiz, daha güzel bir Şanlıurfa'yı nasıl hep beraber ortaya çıkarabiliriz. Bu çerçevede konuştuk, toplantımızı gerçekleştirdik" dedi.

AK Parti İl Başkanlığı Yerel Yönetimler birimi olarak ayda bir, bir Belediyenin ev sahipliğinde AK Parti Belediye Başkanları olarak bir araya geldiklerini belirten AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Yusuf Eğilmez, "AK Belediyeler Şubat Ayı Toplantımızı Mart ayı içerisinde bu Pazar gerçekleştirdik. Hafta içerisinde Kalkınma Bakanımız Cevdet Yılmaz misafirimizdi. Bakanımızın Şanlıurfa programları ilimiz, Belediye Başkanlarımız ve Teşkilatımız açısından çok verimli oldu.

Bu nedenle Şubat ayı toplantımızı bugün yani 3 Mart Pazar günü gerçekleştiriyoruz. Rutin olarak her ay AK Belediyeler toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Bu ayki farkı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanımızın toplantımıza katılmasıdır. Aynı zamanda ev sahipliği yapıyor. Bundan dolayı da kendisine teşekkür ediyoruz. Başkanımızın da belirttiği gibi Büyükşehir, İlçe, Belde Belediyelerimizin sorunlarını masaya yatırdık. Görüş alış verişinde bulunduk. Toplantımız hayırlara vesile olsun" dedi.

Toplantı yaklaşık 3 saat sürdü. - ŞANLIURFA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Ahmet Eşref Fakıbaba YUSUF EĞİLMEZ Şanlıurfa Ak Parti Yerel Haberler

Mezuniyet törenindeki kıyafet krizine valilik el attı! Soruşturma için 2 müfettiş görevlendirildi

Mezuniyet törenindeki kıyafet krizine valilik el attı! Soruşturma için 2 müfettiş görevlendirildi

Deniz Akkaya, devlet korumasındaki kızının odasında ikinci telefon buldu: Anneliğe dair bildiğim her şey darmadağın

Deniz Akkaya, devlet korumasındaki kızının odasında ikinci telefon buldu: Anneliğe dair bildiğim her şey darmadağın

AK Parti ile MHP arasında ipler nasıl gerildi? İşte baş döndüren süreçte tüm olup bitenler

AK Parti ile MHP arasında ipler nasıl gerildi? İşte baş döndüren süreçte tüm olup bitenler

Bakmadan Geçme

İzmir'deki en iyi plajlar hangileri? İzmir'de en güzel nerede denize girilir? Kalem Adası nerede, nasıl gidilir? İzmir'deki en iyi plajlar hangileri? İzmir'de en güzel nerede denize girilir? Garip Adası nerede, nasıl gidilir? KPSS ÖN LİSANS BAŞVURULARI 2024: KPSS ön lisans başvuruları nereden, nasıl yapılır? İzmir'deki en iyi plajlar hangileri? İzmir'de en güzel nerede denize girilir? Yeni Foça Halk Plajı nerede, nasıl gidilir? Ağrı bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Afyonkarahisar bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Ilıca Plajı nerede, nasıl gidilir? İzmir Ilıca Plajı ücretli mi, arabasız gidilir mi? Adıyaman bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Adana bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Bayram tatilinde bankalar açık mı? Kurban Bayramı tatilinde bankalar çalışıyor mu? Süt dolu kovanın içine düşen bebek öldü! Olay ne, nerede oldu? ŞEBNEM BOZOKLU, KIZILCIK ŞERBETİ'NE Mİ GELİYOR? Şebnem Bozoklu hangi rol ile Kızılcık Şerbeti dizisine katılıyor? KPSS önlisans tercih ücretleri hangi bankaya yatıyor? KPSSP önlisans ücretleri hangi bankaya ödenir? Pırlanta Plajı nerede, nasıl gidilir? #127754 İzmir'deki en iyi plajlar hangileri? İzmir'de en güzel nerede denize girilir? İzmir'deki en iyi plajlar hangileri? İzmir'de en güzel nerede denize girilir? Sazlıca Koyu nerede, nasıl gidilir?
Özgür Özel'den Bahçeli'ye çağrı: Kendi ittifakından memnun değilse bizim ittifakımıza gelsin

Özgür Özel'den Bahçeli'ye çağrı: Kendi ittifakından memnun değilse bizim ittifakımıza gelsin

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title