Haberler

Ahi Baba Bahamettin Öztürk Rektör Kudret Saylama Sert Çıktı

Kırşehir’in Ahi Babası Bahamettin Öztürk, katıldığı İl Koordinasyon Toplantısında rektörlüğe karşı sert çıktı.

Kırşehir'in Ahi Babası Bahamettin Öztürk, katıldığı İl Koordinasyon Toplantısında rektörlüğe karşı sert çıktı.

Ahi Baba Öztürk, Koordinasyon Kurulu Toplantısında da rektörlüğün açıklamaları karşısında Esnaf Odaları Başkanı ve Ahi Baba olarak üniversitenin Kırşehir'e olan katkısını sordu.

Öztürk, "Ahi Evran Üniversitesinin niçin illerin genelinde olmayan mezuniyet törenlerini bir güne sıkıştırılıyor ve kamu oyunun sürekli merak içerisinde olduğu tıp fakültesi niçin hala aktif hale getirilemedi? Bu noktada nasıl bir istişare yapabileceğimizi tartışmak istemekteyim.

Ahi Evran Üniversitesinin Kırşehir'e ne gibi katkısı var? Hastanenin döner sermayesinden 16 bin 500 lira para alıyorsun bunun için mi tıp fakültesinde ilerleme yok? " dedi.

Ahi Babanın söylemleri karşısında cevap veren Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Kudret Saylam ise, "Tıp Fakültesi için YÖK'ün belirlediği kriterler var. Hiç kimse tıp fakültesine ne yaptınız diye sormuyor. Biz tıp fakültesine 33 öğretim üyesi aldık. 18 bin 500 öğrenicinin şehre hiç katkısı yok demek çok basit bir tabirle nankörlüktür" ifadelerini kullandı. - KIRŞEHİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Kırşehir Yerel Haberler

Umutlar azalıyor! İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin helikopteri kaza geçirdi

Umutlar azalıyor! İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin helikopteri kaza geçirdi

İran'da Cumhurbaşkanı Reisi'nin düşen helikopteriyle ilk temas

İran'da Cumhurbaşkanı Reisi'nin düşen helikopteriyle ilk temas

Ali Koç, takımı toplayıp Rams Park'ta kutlama yaptı! Ortalık bir anda karıştı

Ali Koç, takımı toplayıp Rams Park'ta kutlama yaptı! Ortalık bir anda karıştı

Bakmadan Geçme

Şampiyon kim olacak? Galatasaray mı Fenerbahçe mi şampiyon olacak? Villarreal Real Madrid maç özeti ve golleri izle! (ARDA GÜLER'İN GOLLERİ) Real Madrid maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Galatasaray Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) GS FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Fenerbahçe kaç yıldır şampiyon olamıyor 2024? İşte Fenerbahçe'nin son şampiyonluk yaşadığı sezon! DEV DERBİDE KAVGA! Fenerbahçe - Galatasaray maçı kavgayı kim çıkardı, KİM KAVGA ETTİ? Olay ne, ne oldu? Galatasaray en son ne zaman şampiyon oldu? GS en son hangi yıl ve sezon şampiyonluk yaşadı? FENERBAHÇE - GALATASARAY MAÇI KAÇ KAÇ? #9917 Dev derbide kim önde, kim gol attı? DEV DERBİ SON DURUM! #129349 DEV DERBİDE NEFESLER TUTULDU! #9917 Fenerbahçe Galatasaray maçı CANLI ANLATIM! Dakika dakika ne oldu, kim gol attı? #129349 Tarihte suikaste uğrayan ve ölen dünya liderleri GALATASARAY'IN TARİHÇESİ! Galatasaray ne zaman kuruldu, kaç kez şampiyon oldu? Galatasaray ilk başkanı kimdir? FENERBAHÇE'NİN TARİHÇESİ! Fenerbahçe ne zaman kuruldu, kaç kez şampiyon oldu? Fenerbahçe'nin ilk başkanı kimdir? Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanan maçlar (1909-2024) Galatasaray Fenerbahçe maçı CANLI izle! (HD) 19 Mayıs Galatasaray Fenerbahçe maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Galatasaray Fenerbahçe maçı öncesi kavga mı çıktı, kimle kim kavga etti? İlk 11 belli oldu! İşte Galatasaray Fenerbahçe maçı 11'leri!
İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin helikopter kazasından önceki son sözleri oldukça manidar

İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin helikopter kazasından önceki son sözleri oldukça manidar

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title