Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektöründen Öğrencilere Burs Sözü - Haberler
Haberi Paylaş

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektöründen Öğrencilere Burs Sözü

İhlas Haber Ajansı - Yerel
Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektöründen Öğrencilere Burs Sözü

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İrfan Aslan, Taşlıçay ve Hamur’daki liselerde ziyaret ettiği son sınıf öğrencilerine, Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) sonrası üniversitelerini tercih etmeleri halinde karşılıksız burs vereceklerini söyledi.

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İrfan Aslan, Taşlıçay ve Hamur'daki liselerde ziyaret ettiği son sınıf öğrencilerine, Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) sonrası üniversitelerini tercih etmeleri halinde karşılıksız burs vereceklerini söyledi.

Hamur Kaymakamı Oktay Ateş'i ziyaret eden Rektör Prof. Dr. İrfan Aslan, ilçe hakkında bilgi aldı. Kaymakam Ateş, Hamur Belediye Başkanı İsmet Aslan, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Fahri Bayıroğlu ile birlikte Kılıç Ortaokulunda öğrencilerle bir araya gelen Prof. Dr. Aslan, öğrencilerle tek tek sohbet ederek gelecekle ilgili hedeflerini sordu. Prof. Dr. Aslan, öğrencilere ve öğretmenlere üniversiteyi tanıtıcı materyallerden oluşan hediyeler verdi. Kılıç Ortaokulunun ardından Kaymakam Ateş,Belediye Başkanı Aslan ve beraberindekilerle birlikte ziyaret ettiği Hamur Lisesinde son sınıf öğrencileri ile sohbet eden Prof. Dr. Aslan, öğrencilere Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) ve Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) sonrası tercihlerini üniversitelerindeki bölümlerden yana yapmaları halinde karşılıksız burs sözü verdi.

Daha sonra Taşlıçay Kaymakamı Atif Çiçekli'yi makamında ziyaret eden Prof. Dr. İrfan Aslan, Taşlıçay Kır Çiçekleri Anaokulu ve Taşlıçay Anadolu Lisesindeki öğrencilerle bir araya geldi. Kaymakamı Çiçekli, Taşlıçay Belediye Başkanı İsmail Taşdemir, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Telat Yanık ve Prof. Dr. Fahri Bayıroğlu ile birlikte ziyaret ettikleri Kır Çiçekleri Anaokulunda Prof. Dr. Aslan minik öğrencilere çeşitli hediyeler verirken, Kaymakam Çiçekli de diş fırçası ve macunu hediye etti. Beraberindekilerle birlikte Taşlıçay Anadolu Lisesini ziyaret eden Prof. Dr. Aslan, karşılıksız bursla ilgili sözünü burada da tekrarlayarak, tüm öğrencileri üniversitelerine beklediklerini ifade etti. Ziyarette Prof. Dr. Aslan ve Kaymakam Çiçekli karşılıklı hediyeler verdi. - AĞRI

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Atif Çiçekli İrfan Aslan Taşlıçay Ağrı Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title