Haber : Adana Bürosu Bölge Haberleri - Haberler

Haberi Paylaş

Adana Bürosu Bölge Haberleri

Adana Bürosu Bölge Haberleri

GROSERİ Market, müşterilerine Adana ve Mersin HiltonSA Oteli'nde uygulamalı yemek, tatlı ve salata kursu verdi.

Adana'da 28 yaşındaki Onur Şanıvar, kız arkadaşına paramotor

GROSERİ Market, müşterilerine Adana ve Mersin HiltonSA Oteli'nde uygulamalı yemek, tatlı ve salata kursu verdi.

Kursta, yemek yapmaktan zevk alan ve sevdiklerine farklı lezzetler sunmak isteyen 100 Groseri müşterisi Keskinoğlu Piliç, Arbella Makarna ve Gönüloğlu Yumurta ile yapılan birbirinden lezzetli yemekleri uygulamalı olarak öğrenme fırsatı yakaladı. Hilton Oteli'nin aşçıları tarafından uygulamalı olarak verilen kursun sonunda yapılan yemekler, afiyetle yendi. Kursun sonunda, katılımcılara günün anısına birer sertifika verildi.

TCÜ

ÜLKE genelindeki yetkili satıcı ve servislerini kurumsal çatı altında toplayan, kurumsal kimlik çalışmalarına ağırlık veren Türkiye'nin ısıtma-soğutma sektöründeki lider markalarından DemirDöküm, bu kapsamda Adana yetkili satıcısı HEK Mühendislik'in yenilenen yüzünü tanıttı.

HEK Mühendislik, yenilenen yüzüyle DemirDöküm Yönetim Kurulu Başkanı Christoph M. Grosser, Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan, Adana Ticaret Odası Başkanı Ali Gizer, Aksagaz Bölge Müdürü Güngör Ateş, Makine Mühendisleri Odası Adana Şubesi yöneticileri, Vaillant Group Türkiye Servis Direktörü Aykut Babila, DemirDöküm Satış ve Pazarlama Direktörü Erdem Ertuna'nın da katıldığı törende açıldı. Hasan Emir Kavi'nin ev sahipliğini yaptığı açılışta konuşan Christoph M. Grosser, kaliteli ürünleri kaliteli hizmet anlayışıyla birleştirdiklerini, DemirDöküm'de önemli ve büyük değişimler yaşandığını söyledi. DemirDöküm'ün Türkiye genelinde sektöründe en yaygın servis ağına sahip olduğunu belirten Grosser, başarılı olmak için kaliteli ürünleri kaliteli servis anlayışıyla tüketicilere sunmanın şart olduğunu sözlerine ekledi.

Adana Barosu Demokrat Avukatlar Grubu üyeleri, CHP'nin avukat milletvekili adayları ile basın açıklaması yaparak, seçimde destek sözü verdi.

Hukukçular Derneği'nde düzenlenen toplantıda konuşan Demokrat Avukatlar Grubu Başkanı Faruk Ulaş, CHP'den milletvekili adayı olan avukatlara destek vereceklerini söyledi. Demokrat avukatları meclise taşımak istediklerini söyleyen Ulaş, "Yeni yasama döneminde anayasa çalışmalarının yoğun bir şekilde gündeme geleceği açıktır. Bugüne kadar anayasa değişiklikleri ve yasa çalışmaları, muhalefet ve sivil toplum örgütleri dikkate alınmadan hazırlandığı için her kesimi kucaklayamamıştır. Milletvekili adayı gösterilen hukukçu arkadaşlarımızın tüm yasama faaliyetlerine katkı sağlayacaklarına inanıyoruz" dedi.

Toplantıda konuşan CHP İl Başkanı Zeydan Karalar ise seçim günü her okulda bir avukat bulundurmak istediklerini söyledi. Adana'da 230 okulda oy kullanılacağını belirten Karalar, "Geçen referandumda bir avukat ordusuyla çalıştık. Seçimde oy kullanılan okulda avukatla çalıştığınız zaman sandık sorumlusu da, görevli polis memuru da daha rahat oluyor. Ayrıca destek veren Demokrat Avukatlar Grubu üyelerine teşekkür ederiz" diye konuştu. CHP'den milletvekili adayı gösterilen avukatlar Canan Billur, Mehmet Salıcı ve Orhan Toklu'da, meslektaşlarına destekleri için teşekkür konuşması yaptı.

---------------

CHP'li Karalar, mitingi değerlendirdi

'Görülmemiş olağanüstü bir mitingdi'

Tahsin ÜLKER/ Adana,

İl başkanlığında basın toplantısı düzenleyen Mustafa Kebude, coşkulu seçim mitingi yaptıklarını söyledi. Mitingin hazırlanmasında, düzenlenmesinde ve katılım sağlanmasında emeği geçenlere teşekkür eden Kebude, "Bir ay süren yoğun çalışmamız sırasında emeği geçen tüm teşkilat mensuplarımıza, emniyet görevlilerine, kendisine hizmet edeni baş tacı edip, kadir kıymet bilen, büyük usta Recep Tayyip Erdoğan'ı samimiyetle bağırlarına basan Adanalılara şükranlarımızı sunuyoruz" dedi. Başbakanın kentten mutlu ayrıldığını kaydeden Kebude, düzenledikleri mitingle birlik ve çalışma azminin bir örneğinin sergilendiğini belirterek, "Biz tüm teşkilatımız ve milletvekili adaylarımızla birlikte gece gündüz demeden çalışıyoruz. İnşallah Ak Parti olarak Adana'daki en başarılı sonucu alıp, en çok milletvekili yollayan parti olacağız" diye konuştu.

TCÜ(06. 06. 2011-FOTOĞRAF)

-------------------- - Adana

Demirören Haber Ajansı / Yerel

Yerel Haberler

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.
title